Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Reperis 50 Cent paskelbė manantis, kad gyventi jam liko neilgai

Amerikiečių reperis, aktorius ir verslininkas 50 Cent, kurio tikrasis vardas Curtisas Jamesas Jacksonas III, gerokai išgąsdino gerbėjus savo „Twitter“ profilyje parašęs, kad gyventi jam liko neilgai.
50 Cent
50 Cent / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 50 Cent

36-erių reperis patikino, kad veikiausiai greit mirs. 50 Cent paskelbė net keletą žinučių, kuriose jis rašė žinantis, kad giltinė jo jau tyko.

„Pasakysiu atvirai – nemanau, kad ilgai gyvensiu, bet man bus gerai, jei mirsiu šiąnakt“, – rašė jis. Šias žinutes garsenybė parašė po to, kai per „Twitter“ nusirito abejonių banga dėl jo karjeros sėkmės.

„Aš praradau visą tikėjimą komanda, kurioje aš esu. Man nebeliko ką pasakyti ir aš nereklamuosiu savo muzikos. Pristatysiu šį albumą, kai pasirodys filmas, kuriam parašiau scenarijų. Nesu nuliūdęs, tiesiog žinau, kad noriu, jog mane prisimintų ne taip“, – rašė 50 Cent.

Kaip aiškina Dailymail.co.uk, šiais žodžiais reperis užsimena apie jo ginčą su įrašų kompanija „Interscope“. Prieš tai šios atstovus jis koneveikė interneto žinutėmis. „Mes turėtume būti vienoje komandoje. Muzika nebe tokia smagi, į ją įsitraukę žmonės ir politikai verčia mane bjaurėtis šia industrija“, – piktinosi 50 Cent.

Manoma, kad jo nesutarimus su įrašų kompanija sukelti galėjo pastaruoju metu ne itin gerai klostęsi įrašų pardavimai – naujausio jo albumo, 2009-ųjų „Before I Self Destruct“, buvo parduota mažiau kaip pusė milijono kopijų. Ankstesni 50 Cent kūriniai buvo perkami milijonais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius