2023 01 13, 20:59

Reperis Kanye Westas slapta susituokė su „Yeezy“ dizainere Bianca Censori

Ketvirtadienį, Beverli Hilse, reperis Kanye Westas vedė prekės ženklo „Yeezy“ dizainerę Bianca Censori. Pora susituokė privačioje ceremonijoje, praneša TMZ.
Kanye Westas ir Bianca Censori
Kanye Westas ir Bianca Censori / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.

Kanye Westas ir mados prekės ženklo architektūros dizainerė Bianca Censori Beverli Hilse tarė „taip“ ir apsikeitė vestuviniais žiedais, tačiau nepateikė santuokos liudijimo, kad jų sąjunga būtų teisiškai įpareigojanti.

Tą pačią dieną laiminga pora buvo pastebėta su žiedais ant pirštų, kai atvyko į viešbutį „Waldorf Astoria Beverly Hills“, skelbia TMZ.

Paparacų slapta užfiksuotais poros kadrais imta dalintis socialiniuose tinkluose

„Scanpix“ nuotr./Kanye Westas
„Scanpix“ nuotr./Kanye Westas

Primename, kad Kanye Westas neseniai oficialiai išsiskyrė su Kim Kardashian. Skyrybų dokumentuose nurodyta, kad buvę sutuoktiniai bendrai globos savo keturis vaikus: North (9), Saint (6), Chicago (4) ir Psalm (3).

Skelbiama, kad Kim Kardashian, tiek Kanye Westas atsisakė sutuoktinių tarpusavio išlaikymo. Taip pat jiedu susitarė galimus ginčus dėl vaikų spręsti padedant tarpininkui.

„Scanpix“ nuotr./Kim Kardashian, Kanye Westas
„Scanpix“ nuotr./Kim Kardashian, Kanye Westas

Pagal susitarimą K.Kardashian gaus 200 000 dolerių (193 tūkst. eurų) per mėnesį jų keturių vaikų išlaikymui, rašo „People“.

Apie garsio poros skyrybas pranešta dar praėjusių metų pabaigoje. Prašymą oficialiai vėl būti vieniša ir grąžinti jai mergautinę pavardę K.Kardashian pateikė 2021 m. gruodį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką