Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 16, 10:04

Režisieriaus Jordano Peele siaubo filmas „Ne“ JAV kasose perkopė 100 milijonų

Naujausias režisieriaus Jordan Peele siaubo filmas „Ne“ (angl. „Nope“) Jungtinėse Amerikos Valstijose perkopė 100 milijonų dolerių kartelę. Tris savaites didžiajame ekrane rodomas filmas bilietų kasose surinko 100,32 mln. dolerių sumą.
Siaubo filmas „Ne“
Siaubo filmas „Ne“ / Theatrical Film Distribution UAB nuotr.

Siaubo filme „Ne“ aktoriai Danielis Kaluuya ir Keke Palmer vaidina atitolusius vienas nuo kito brolį ir seserį, kurie atranda kažką baisaus, sklandantį aplink jų šeimos rančą. Tai – vienas iš nedaugelio originalių filmų, JAV peržengusių 100 milijonų dolerių ribą pandemijos laikais.

Theatrical Film Distribution UAB nuotr./Siaubo filmas „Ne“
Theatrical Film Distribution UAB nuotr./Siaubo filmas „Ne“

Kalbant apie filmus, kurie nepriklauso garsioms franšizėms, tik režisieriaus Bazo Luhrmanno muzikinė biografija „Elvis“ (137 mln. JAV dolerių) ir aktorės Sandros Bullock romantinė komedija „Prarastas miestas“ (angl. „Lost city“, 105 mln. JAV dolerių) 2022 metais perkopė 100 mln. dolerių kartelę JAV bilietų kasose.

VIDEO: NE | Kinuose nuo rugpjūčio 12 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2022

Ir tik vienas kitas originalus filmas – 2021 metais pasirodžiusi veiksmo komedija „Laisvasis Gajus“ (angl. „Free Guy“, 121 mln. dolerių) su aktoriumi Ryanu Reynoldsu, nuo pandemijos pradžios JAV kino teatruose perkopė 100 milijonų dolerių ribą.

Kino studija „Universal Pictures“, kad sukurtų siaubo filmą „Ne“, režisieriui Jordanui Peele skyrė 68 mln. dolerių biudžetą, o tai yra žymiai daugiau, nei studija išleido ankstesniems režisieriaus siaubo filmams „Pradink“ (angl. „Get Out“, su ypač nedideliu 4,5 mln. dolerių biudžetu) ir „Mes“ (angl. „Us“, su 20 mln. dolerių biudžetu).

Tai reiškia, kad trečiasis režisieriaus J.Peele siaubo filmas dar nėra gana pelningas nei ankstesni jo filmai.

Theatrical Film Distribution UAB nuotr./Siaubo filmas „Ne“
Theatrical Film Distribution UAB nuotr./Siaubo filmas „Ne“

Vis dėlto tai tik JAV bilietų kasų skaičiai, nes siaubo filmas „Ne“ dar nebuvo pristatytas tarptautinėse kasose, įskaitant Lietuvoje, kur ankstesni režisieriaus siaubo filmai „Pradink“ ir „Mes“ atitinkamai surinko 80 ir net 255 mln. dolerių.

Kino kritikai giria siaubo filmą „Ne“, tinklalapyje „Rotten Tomatoes“ jam priklauso aukštas 82 procentų įvertinimas, o žiūrovai kino sales palieka sunerimę.

Theatrical Film Distribution UAB nuotr./Siaubo filmas „Ne“
Theatrical Film Distribution UAB nuotr./Siaubo filmas „Ne“

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką