Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Režisieriaus Polanskio advokatai siekia, kad JAV teismas priimtų nuosprendį jo byloje už akių

Kino režisieriaus Romano Polanskio advokatai trečiadienį pateikė prašymą, kad Kalifornijos teismas nedalyvaujant kaltinamajam priimtų nuosprendį 1978 metais iškeltoje byloje, kurioje R.Polanskis kaltinamas dėl neleistinų lytinių santykių su nepilnamete, sakoma teismo dokumentuose.
Romanas Polanskis
Romanas Polanskis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Los Andželo Aukštesniojo teismo teisėjas Peteris Espinoza nurodė šį prašymą apsvarstyti sausio 22 dieną įvyksiančiame teismo posėdyje. Jeigu prašymas būtų patenkintas, teismas galėtų priimti nuosprendį, nedalyvaujant R.Polanskiui.

P.Espinoza ir Los Andželo prokurorai anksčiau yra ne kartą pareiškę, kad šio režisieriaus byla gali būti baigta tik jam sugrįžus į Jungtines Valstijas.

76 metų R.Polanskis šiuo metu laikomas namų arešte Šveicarijoje, kurioje jis buvo suimtas praeitų metų rugsėjį pagal tarptautinį arešto orderį.

„Oskaru“ apdovanotas filmų kūrėjas 1978 metais pabėgo iš Jungtinių Valstijų, prieš teismui paskiriant bausmę dėl R.Polanskio lytinių santykių su 13-mete.

Kalifornijos apeliacinis teismas praeitą mėnesį atmetė R.Polanski advokatų prašymą panaikinti kelių dešimtmečių senumo bylą dėl teisinio proceso pažeidimų pradiniame šios bylos nagrinėjimo etape.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius