Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Režisierius Quentinas Tarantino paliko delnų atspaudus Holivudo bulvare

„Oskaro“ laureatas Quentinas Tarantino antradienį paliko dar vieną žymę Holivude – savo rankų atspaudus šaligatvyje šalia kino teatro „Grauman Chinese Theatre“.
Quentinas Tarantino
Quentinas Tarantino / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Los Andžele pliaupiant lietui 52 metų amerikietis režisierius, reklamuojantis savo naujausią filmą „Bjaurusis aštuntukas“ („The Hateful Eight“), nominuotą trims „Auksiniams gaubliams“, sakė, kad jaučiasi labai pagerbtas, galėdamas palikti savo pėdsaką Holivudo bulvare.

„Iš tikrųjų aš to norėjau ne tik per visą savo karjerą – norėjau palikti savo rankų ir kojų atspaudus „Grauman Chinese Theatre“ kieme gerokai anksčiau negu pradėjau karjerą“, – sakė jis, tęsdamas jau seniai gyvuojančią Holivudo tradiciją. Prie to kino teatro tūkstančiai žvaigždžių yra palikę savo rankų ir kojų atspaudus drėgname betone.

„Tai norėjau padaryti visą savo gyvenimą“, – pridūrė jis.

Kartu su Quentinu Tarantino ceremonijoje dalyvavo austras aktorius Christophas Waltzas, pelnęs „Oskarus“ už vaidmenis šio režisieriaus filmuose „Negarbingi šunsnukiai“ („Inglourious Basterds“) ir „Ištrūkęs Džango“ („Django Unchained“).

„Quentinas glumina, džiugina, trikdo, stebina – bet visų svarbiausia, kad jis suteikia mums pramogą, – sakė Christophas Waltzas. – Norime vis daugiau ir daugiau tokių atspaudų – ir visuomet 24 kadrų per sekundę.“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Christophas Waltzas ir Quentinas Tarantino
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Christophas Waltzas ir Quentinas Tarantino

Vos prieš dvi savaites Quentinas Tarantino įsiamžino labiau žinomoje Holivudo Šlovės alėjoje, kur buvo atidengta jo žvaigždė.

Quentinas Tarantino, kuris metė vidurinę mokyklą, tvirtindamas, kad daugiau išmoktų savarankiškai, yra pelnęs „Oskarų“ už 2013 metais išleistą juodojo humoro vesterną „Ištrūkęs Džango“ ir juodojo humoro kriminalinę komediją „Bulvarinis skaitalas“ („Pulp Fiction“), pasirodžiusią 1995 metais.

„Bjaurusis aštuntukas“ buvo nominuotas „Auksiniams gaubliams“ už aktorės Jennifer Jason Leigh sukurtą antrojo plano vaidmenį, scenarijų ir muziką, sukurtą kompozitoriaus Ennio Morricone.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Quentinas Tarantino
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Quentinas Tarantino

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius