Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 22, 20:46

Ricky Martinas laimėjo bylą dėl tariamo seksualinio priekabiavimo prieš sūnėną

Prieš savaitę rimtų kaltinimų sulaukusiam atlikėjui Ricky Martinui nebereiks minti teismo slenksčio. Seksualiniu priekabiavimu jį kaltinęs sūnėnas Dennisas apsigalvojo.
Ricky Martinas
Ricky Martinas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Regis, Ricky Martino sūnėnas apsigalvojo. Prieš savaitę pateikęs ieškinį prieš atlikėją dėl seksualinio priekabiavimo, galiausiai 21-erių Dennisas savo kaltinimus atsiėmė.

51-erių dainininkas, kuris griežtai neigė kaltinimus, atvyko į Puerto Riko teismą duoti parodymų, o teisėjas panaikino prieš savaitę jam išduotą apribojimo orderį.

Jo teisininkų komanda pareiškime teigė: „Kaip ir tikėjomės, teismas nepratęsė laikino apsaugos orderio galiojimo. Kaltintojas teismui patvirtino, kad sprendimą nutraukti bylą priėmė jis vienas, be jokios išorinės įtakos ar spaudimo. Galiausiai jis patvirtino, kad yra patenkintas savo teisiniu atstovavimu šioje byloje. Prašymą pateikė kaltintojas, prašydamas nutraukti bylą“.

„Scanpix“ nuotr./Ricky Martinas su vyru Jwanu Yosefu
„Scanpix“ nuotr./Ricky Martinas su vyru Jwanu Yosefu

„Tai niekada nebuvo niekas daugiau, nei problematiško asmens melagingi kaltinimai, neturintys absoliučiai jokio pagrindo. Džiaugiamės, kad mūsų klientas sulaukė teisingumo ir dabar gali judėti į priekį savo gyvenime bei karjeroje“, – priduriama R.Martino teisininkų pranešime.

Primename, kad dainininkas buvo kaltinamas „vykdęs fizinius ir psichologinius išpuolius“ prieš savo sūnėną per septynis mėnesius trukusius santykius.

Tiesa, garsenybės advokatas kaltinimus dėl R.Martino fizinės ir psichologinės prievartos bei seksualinių santykių su sūnėnu neigė nuo pat pradžių.

„Deja, tokį dalyką paviešinęs asmuo kovoja su didelėmis psichikos sveikatos problemomis. Be jokios abejonės, Ricky Martinas niekada nebuvo ir niekada nebus užmezgęs jokių seksualinių ar romantinių santykių su savo sūnėnu“, – prieš savaitę „People“ kalbėjo advokatas Marty Singeris.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką