Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 13, 13:02

Rusijos popscenos žvaigždė Filipas Kirkorovas pasirengęs atlikti viešųjų darbų bausmę

Viena garsiausių Rusijos popmuzikos scenos žvaigždžių Filipas Kirkorovas teigia esąs pasirengęs atlikti viešųjų darbų bausmę už televizijos režisierės Marinos Jablokovos užpuolimą.
F.Kirkorovas atvežė augintinį pasigražinti
F.Kirkorovas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Ne aš pirmas, ne aš paskutinis, tiesiog taip išeina remiantis mano pavyzdžiu, mūsų šalyje, kad artistas gali eiti dirbti viešųjų darbų“, – sakė F.Kirkorovas NTV tiesioginėje laidoje šeštadienį.

Jis pabrėžė, kad viešųjų darbų bausme buvo nuteistos daugelis užsienio kino ir estrados žvaigždžių, tokių kaip George`as Michaelas, Naomi Campbell ir Paris Hilton.

Drauge F.Kirkorovas pabrėžė, kad didžiausia bausmė – netekti galimybės pasirodyti scenoje.

„Jeigu iš manęs bus atimta scena, aš iš karto mirsiu“, – prisipažino artistas.

Sekmadienį M.Jablokovos advokatas Sergejus Žorinas pranešė, kad F.Kirkorovas ir jo ginamoji susitarė sudaryti taikos susitarimą.

„Artimiausiu laiku jis bus pasirašytas. Dabar aptariamos paskutinės detalės. Byla baigsis taikiai“, – sakė jis.

Pasak jo, F.Kirkorovas sumokės M.Jablokovai „nemažą piniginį atlygį, kuris eis ne M.Jablokovai, o iš karto į labdaros fondą“. Jeigu iš manęs bus atimta scena, aš iš karto mirsiu.

S.Žorinas nenurodė atlygio sumos, kol nepasirašyti visi dokumentai.

Kaip jau pranešta, gruodžio 6 dieną per pasirodymo „Auksinis gramofonas“ ceremonijoje repeticiją F.Kirkorovas šiurkščiai pareiškė nepasitenkinimą dėl to, kad į jį nukreiptas prožektorius.

Ceremonijos antroji režisierė M.Jablokova paprašė, kad dainininkas palauktų, kol apšvietimas bus sureguliuotas, bet jis ėmė ją koneveikti necenzūriniais žodžiais, pribėgo ir pradėjo mušti. Nukentėjusioji padavė pareiškimą į miliciją, prašydama iškelti baudžiamąją bylą, ir atsisakė sudaryti taikos susitarimą.

Vėliau F.Kirkorovas viešai atsiprašė M.Jablokovos. Jis pareiškė esąs pasibaisėjęs dėl to, kas įvyko, ir paaiškino savo elgesį rimta liga, kurios priepuoliai kamuoja du kartus per metus ir per kuriuos jis praranda atmintį.

Gruodžio 9 dieną F.Kirkorovas grįžo iš Izraelio, kur Tel Avivo klinikos Neurologijos skyriuje buvo patikrinta jo sveikatos būklė. Gydytojai pareiškė, kad incidentas su M.Jablokova – nervų nesuvaldymas, o ne psichikos liga. 
 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką