2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Ryškiausi 2016 metų įvykiai ir skandalai užsienio pramogų pasaulyje

Atėjus naujiems metams kviečiame apžvelgti ir prisiminti didžiausius 2016 metų įvykius ir skandalus užsienio pramogų pasaulyje.
Leonardo DiCaprio, Kim Kardashian ir Cristiano Ronaldo
Leonardo DiCaprio, Kim Kardashian ir Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.

Leonardo DiCaprio pagaliau gavo „Oskarą“

Vienas geriausių ir mylimiausių Holivudo aktorių Leonardo DiCaprio (42 m.) savojo „Oskaro“ laukė labai ilgai – publika jį dievino, tačiau Kino akademija vis delsė ir apdovanodavo kitus.

Kai 2016-ųjų sausį buvo paskelbti „Oskarų“ nominantai ir tarp pretendentų jau penktą kartą atsidūrė Leonardo DiCaprio pavardė, prasidėjo savotiškas judėjimas. Lažybų bendrovėse virė aistros, internete pasipylė memai su ilgu aktoriaus keliu link „Oskaro“, žmonės ėmė organizuoti masinius jo palaikymo renginius ir pan.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr./Leonardo DiCaprio
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr./Leonardo DiCaprio

O kai galiausiai vasario 28-ąją „Oskaras“ atsidūrė Leonardo DiCaprio rankose (už vaidmenį filme „Hju Glaso legenda“), atrodė, kad šventė visas pasaulis: paskelbus jo vardą aktoriaus kolegos jam plojo atsistoję, naujienos apie tai visiškai užtvindė pasaulio žiniasklaidą, o tūkstančiai žmonių, kaip ir žadėjo, išėjo į gatves švęsti.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Leonardo DiCaprio gerbėjai Monterėjuje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Leonardo DiCaprio gerbėjai Monterėjuje

Vėlyvas Janet Jackson nėštumas

2016-ųjų kovą popžvaigžė Janet Jackson netikėtai atšaukė visą savo koncertų turą „Unbreakable Tour“, kuris turėjo tapti jos grandioziniu sugrįžimu į sceną po ganėtinai ilgos kūrybinės pertraukos. Į šį turą buvo įtrauktas ir koncertas Kaune, turėjęs įvykti balandžio 23 d.

Balandį dainininkė kreipėsi į savo gerbėjus su paaiškinimu – ji pasakė, kad su vyru Wissamu Al Mana „planuoja šeimą“ ir laikosi gydytojo nurodymo šiek tiek pailsėti. Toks paaiškinimas sukėlė tikrą sumaištį tarp atlikėjos gerbėjų – ji tiesiai nepatvirtino, kad laukiasi pirmojo vaiko, tačiau leido taip suprasti.

Gegužę 50-ąjį gimtadienį atšventusi Janet Jackson gimdyti turėtų jau visai netrukus, tačiau gali būti ir taip, kad ji jau pagimdė, tik šią žinią kol kas dar slepia.

„Scanpix“/AP nuotr./Janet Jackson ir Wissamas Al Mana
„Scanpix“/AP nuotr./Janet Jackson ir jos vyras Wissamas Al Mana

Kanye Westo daina ir klipas „Famous“

2016-ųjų pavasarį reperis Kanye Westas pristatė dainą „Famous“, kuri sukėlė nemenką šurmulį dėl joje skambančių žodžių apie atlikėją Taylor Swift. Kanye Westas dainoje repuoja, kad jis ir Taylor Swift dar turi šansų pasimylėti, nes „aš padariau tą k**ę garsia“.

Dėl tokių dainos žodžių Taylor Swift labai įsižeidė ir viešai pasmerkė Kanye Westą, o šis savo ruožtu pareiškė, kad ji tik vaidina auką, mat kurdamas dainą jis asmeniškai paskambino jai ir tarėsi dėl tos eilutės. Anot Kanye Westo, dainininkė neprieštaravo ir jautėsi pamaloninta, kad reperis paklausė jos nuomonės ir paprašė sutikimo.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Kanye Westo vaizdo klipas „Famous“
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Kanye Westo vaizdo klipas „Famous“

Taylor Swift kategoriškai neigė tai, kol galiausiai Kanye Westo žmonai Kim Kardashian atsibodo jos veidmainystė: realybės šou žvaigždė paviešino vaizdo įrašą, kuriame reperis iš tiesų skambina atlikėjai ir kalbasi su ja įjungęs garsiakalbį. Po šio „kriminalo“ atskleidimo socialiniuose tinkluose pasipylė gausybė memų, kuriais Taylor Swift nekentėjai traukė ją per dantį ir vadino sukta gyvate.

Na o birželį dar pasirodė ir skandalingas dainos vaizdo klipas, kuriame Kanye Westas buvo pavaizduotas gulintis ilgoje lovoje su 11 nuogų įžymybių, tiksliau – pagal jų atvaizdus sukurtomis vaškinėmis figūromis. Tarp tų įžymybių buvo ir Taylor Swift – ji, žinoma, tuo viešai pasipiktino ir tikino, kad jautėsi „išniekinta“. Tuo tarpu kitos įžymybės, tarp jų – Rihanna, Anna Wintoru, Amber Rose, Donaldas Trumpas ir kt., nuo komentarų susilaikė.

VIDEO: Kanye West - Famous

Usaino Bolto pašėliojimas Rio de Žaneire

2016 metų rugpjūtį greičiausias pasaulio žmogus, devyniskart olimpinis čempionas Usainas Boltas įsivėlė į ne itin malonų skandalą, kai Rio de Žaneiro olimpiadoje laimėjęs tris aukso medalius ir tuo pačiu švęsdamas savo 30-ąjį gimtadienį permiegojo su 20-mete brazile Jady Duarte.

Šis jo vienos nakties nuotykis gal ir būtų praslydęs pro akis, tačiau Jady Duarte pasinaudojo proga ir kaip reikiant išnaudojo savo dvi minutes šlovės: mergina lovoje pasidarė asmenukių su Usainu Boltu ir šias paviešino, o vėliau noriai dalijo interviu apie žymaus sportininko sugebėjimus lovoje.

Usaino Bolto įvaizdžiui buvo duotas nemenkas smūgis – dar prieš olimpiadą kalbėta, kad jis planuoja pasipiršti savo ilgametei mylimajai Kasi Bennett. Tačiau sportininko neištikimybė jo santykiams su mylimąja nepakenkė – jau rugsėjį jiedu atostogavo Bora Bora saloje, it neištikimybės nė nebūtų buvę.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Naktį su Usainu Boltu praleidusi brazilė Jady Duarte
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Naktį su Usainu Boltu praleidusi brazilė Jady Duarte

Ginkluotas Kim Kardashian apiplėšimas Paryžiuje

Spalio pradžioje realybės šou žvaigždė Kim Kardashian leido dienas Paryžiuje, kur tuo metu šurmuliavo mados savaitė: ji dalyvavo naujausių kolekcijų pristatymuose, dizainerių vakarėliuose ir kituose renginiuose – Kim buvo pilna visur.

Viešnagės Paryžiuje metu garsenybė buvo apsistojusi privačiuose apartamentuose, į kuriuos vieną naktį įsilaužė keli ginkluoti vyrai, ją surišo ir apiplėšė. Policijai duotuose parodymuose įvykio sukrėsta moteris sakė tą akimirką bijojusi dėl savo gyvybės ir manė, kad tie vyrai įsibrovė jos išprievartauti. Tačiau jiems tereikėjo papuošalų – jų vagys išsinešė už maždaug 11 mln. JAV dolerių.

Scanpix ir Instagram nuotr./Kim Kardashian ir jos pavogtas žiedas
Scanpix ir Instagram nuotr./Kim Kardashian ir jos pavogtas žiedas

Po šio incidento Kim Kardashian ilgam dingo iš viešumos – atšaukė visus suplanuotus darbus ir visą laiką leido namuose su šeima. Iki pat šiolei ji negrįžo į socialinius tinklus – užpuolimas ją privertė iš esmės permąstyti tai, ką anksčiau publikuodavo, ir kaip kai kuri informacija galėjo pakenkti jos saugumui ir suteikti informacijos piktavaliams (puikavimasis brangenybėmis, lengvai atpažįstamos vietos, kuriose lankosi, ir pan.). Manoma, kad kai Kim bus pasirengusi grįžti į socialinius tinklus, jos elgesys bus visiškai kitoks.

Tiesa, nors Kim Kardashian po užpuolimo dar negrįžo į viešąjį gyvenimą, tačiau tikrai nesėdi užsidariusi namuose – ji leidžia laiką su draugais, lankosi privačiuose vakarėliuose ar draugų šventėse, ji taip pat ne vieną kartą pateko į paparacų akiratį. O ir socialiniuose tinkluose pamažu vėl randasi viena kita jos nuotrauka – jas publikuoja ne ji pati, o bičiuliai ar šeimos nariai, kokia nors proga nusifotografavę kartu.

Nauja princo Harry meilė

Spalio pabaigoje pasaulio žiniasklaidoje pasklido faktas, kad britų princas Harry užmezgė romaną su amerikiečių aktore Meghan Markle, labiausiai žinoma iš serialo „Kostiumuotiej“ („Suits“).

Savaitė po šios žinios paplitimo Kensingtono rūmai patvirtino, kad princas ir Meghan Markle – tikrai pora, ir kartu yra maždaug nuo vasaros pradžios.

Nors Meghan Markle praeityje – subyrėjusi santuoka, tačiau jos reputacija ir „užklasinė“ labdaringa veikla nepriekaištinga, o publika iš karto ją, kaip naują princo Harry draugę, priėmė labai teigiamai.

Vida Press ir „Scanpix“ nuotr./Meghan Markle ir princas Harry
Vida Press ir „Scanpix“ nuotr./Meghan Markle ir princas Harry

Cristiano Ronaldo – gėjus?

Lapkritį geriausio pasaulio futbolininko Cristiano Ronaldo pasakyta frazė užkūrė tikrą pirtį žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose. Futbolininkas vieno mačo metu savo priešininkui, kuris konflikto metu išvadino jį gėjumi, išrėžė: „Taip, aš gėjus, bet labai turtingas“.

Šis neoficialus Cristiano Ronaldo prisipažinimas sukėlė tikrą audrą tarp gerbėjų, tačiau klausimas dėl jo orientacijos vis dar atviras – apie tai jis niekada nepasisakė viešai.

Maža to, netrukus po minėto apsižodžiavimo futbolininkas buvo pastebėtas romantiškai leidžiantis laiką Paryžiuje su nauja mergina, kuri jo draugijoje vėliau buvo pastebėta ne kartą. Pasirodė ir tokių versijų, kad naujas futbolininko romanas – tik būdas užglaistyti kilusį skandalą, mat viešai prisipažinti dėl savo orientacijos Cristiano Ronaldo neleidžia jo klubas ir griežta sutartis. Tai esą pakenktų ir reklamos užsakymams. Dėl to jis kol kas tyli ir jeigu iš tiesų yra gėjus, apie tai viešai prabils ne anksčiau kaip baigęs profesionalaus futbolininko karjerą.

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

Irina Shayk ant „Victoria‘s Secret“ podiumo – nėščia

Seksualiausia Rusijos moterimi vadinama manekenė Irina Shayk lapkričio 30-ąją debiutavo ant „Victoria‘s Secret“ podiumo.

Pirmą kartą šiame šou dalyvavusi manekenė ant podiumo žengė būdama nėščia – priešingai nei kitų modelių, jos abu demonstruoti kostiumai buvo ganėtinai uždari ir maskavo pilvą, kuris jau pradėjo ryškėti.

Būsimojo kūdikio tėvas – Holivudo aktorius Bradley Cooperis, nominuotas keturiems „Oskarams“. Beveik dvejus metus kartu esanti pora žinios apie nėštumą iki šiol oficialiai nepatvirtino, tačiau tai už juos padarė ne vienas liežuvio už dantų nelaikantis šaltinis.

„Scanpix“ nuotr./Irina Shayk
„Scanpix“ nuotr./Irina Shayk

Su vėžiu kovojanti Shannen Doherty – įkvėpimas kitiems

Krūties vėžiu serganti buvusi serialų „Beverli Hilsas 90210“ ir „San Francisko raganos“ žvaigždė Shannen Doherty savo kovą su liga nusprendė padaryti vieša – naujienomis apie savo sveikatos būklę, atliekamas sunkias procedūras ir nuotaikas ji dalijasi socialiniuose tinkluose.

Toks jos elgesys, atvirumas ir pasiryžimas kovoti su liga viešai įkvepia ne vieną, taip pat susiduriantį su panašiais sunkumais arba savo aplinkoje turinčių vėžiu sergančių artimųjų.

Shannen Doherty tapo savotišku kovos su vėžiu simboliu ir įkvėpimu nepasiduoti ir kitiems sergantiesiems.

„Instagram“ nuotr./Shannen Doherty
„Instagram“ nuotr./Shannen Doherty

Kanye Westo nervinis išsekimas

Lapkričio mėnesį reperis Kanye Westas atšaukė likusius gastrolių „Saint Pablo Tour“ koncertus ir buvo paguldytas į ligoninę dėl nervinio išsekimo. Į gydymo įstaigą reperis buvo atgabentas su antrankiais – jokio nusikaltimo jis nepadarė, tik priešinosi į jo namus iškviestiems pareigūnams.

Kanye Westas iki patekimo į ligoninę kentėjo nuo didelio miego trūkumo ir pervargimo. Manoma, kad nemažai dėl jo nervinio išsekimo prisidėjo ir žmonos Kim Kardashian apiplėšimas bei, kaip vėliau paaiškėjo, ir vieno artimo giminaičio išdavystė.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Kanye Westas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Kanye Westas

Išprievartavimo scena filme „Paskutinis tango Paryžiuje“

Gruodžio pradžioje dėmesio centre atsidūrė senas erotinis filmas „Paskutinis tango Paryžiuje“, išleistas dar 1972 metais. Į dienos šviesą buvo ištrauktas faktas, kad filmo režisierius Bernardo Bertolucci ir pagrindinis aktorius Marlonas Brando filmavimo aikštelėje už 19-metės aktorės Marios Schneider akių suplanavo išprievartavimo sceną su sviestu, panaudotu vietoje lubrikanto.

Režisierius ir jau mirusi Holivudo legenda sulaukė visuotinio pasmerkimo, o kai kurie net pamanė, kad aktorė iš tiesų buvo išprievartauta priešais kameras, mat režisierius norėjo užfiksuoti tikrą „reakciją merginos, o ne aktorės“.

Tačiau po kilusio šurmulio ir pasmerkimo Bernardo Bertolucci suskubo teisintis – anot jo, žmonės neteisingai suprato seną jo interviu, ir patikino, kad Maria Schneider nebuvo išprievartauta iš tikrųjų, o apie išprievartavimo sceną žinojo iš anksto – ji buvo įtraukta į scenarijų. Vienintelė nauja detalė, apie kurią ji nežinojo, buvo sviestas.

Vida Press nuotr./Maria Schneider ir Marlonas Brando filme „Paskutinis tango Paryžiuje“ (1972 m.)
Vida Press nuotr./Maria Schneider ir Marlonas Brando filme „Paskutinis tango Paryžiuje“ (1972 m.)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką