15min be reklamos
2023 02 27, 20:33

SAG ceremonijoje – nepagydoma liga serganti „Vedęs ir turi vaikų“ žvaigždė C.Applegate: perdavė žinutę

Vasario 26-osios vakarą Los Andžele nugriaudėjo Jungtinių Valstijų Ekrano aktorių gildijos (SAG) apdovanojimai. Raudonuoju ceremonijos kilimu žengė būrys Holivudo garsenybių, tarp kurių – ir serialo „Vedęs ir turi vaikų“ žvaigždė Christina Applegate. Į renginį kartu su dvylikamete dukra Sadie Grace atvykusi aktorė neslėpė – tai gali būti jos „paskutinė apdovanojimų ceremonija“.
Christina Applegate su dukra
Christina Applegate su dukra / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prieš beveik dvejus metus C.Applegate viešai prakalbo apie diagnozę, su kuria jai buvo sunku susitaikyti – aktorė serga išsėtine skleroze. Nuo to laiko aktorė retai matoma viešumoje, tačiau panašu, jog prastėjanti sveikatos būklė C.Applegate nesustabė.

Sekmadienio vakarą į SAG apdovanojimus atvykusi Holivudo žvaigždė raudonuoju kilimu žengė pasiramsčiuodama lazdele. Ant jos puikavosi iškalbinga frazė – „FU MS“ (Velniop tave, išsėtine skleroze – red. past.). Ant lazdos taip pat buvo užrašytas Christinos dukros vardas, o šalia jo – raudona širdelė.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Christina Applegate su dukra
AFP/„Scanpix“ nuotr./Christina Applegate su dukra

Į apdovanojimų ceremoniją C.Applegate atsivedė savo 12-metę dukrą Sadie Grace, kurią augina kartu su vyru Martynu LeNoble'u.

„Tai tikriausiai paskutinė mano, kaip aktorės, apdovanojimų ceremonija, todėl man tai – svarbus įvykis“, – dar prieš renginį laikraščiui „The Los Angeles Times“ sakė C.Applegate.

„Šiuo metu negalėčiau įsivaizduoti, kaip galėčiau keltis 5 val. ryto ir praleisti 12-14 valandų filmavimo aikštelėje. Šiuo metu aš to negaliu padaryti“, – pridūrė ji.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Christina Applegate su dukra
AFP/„Scanpix“ nuotr./Christina Applegate su dukra

C.Applegate išsėtinė sklerozė buvo diagnozuota 2021 metais, filmuojantis trečiajame „Netflix“ serialo „Dead To Me“ sezone. Nors dėl prastėjančios sveikatos filmo kūrėjai aktorei vaidmens siūlė atsisakyti, žadėdami pakeisti serialo scenarijų, to Holivudo žvaigždė nusprendė nedaryti.

Už vaidmenį seriale „Dead To Me“ C.Applegate buvo nominuota Ekrano aktorių gildijos apdovanojimui. Vis dėlto nugalėtoja tapo aktorė Jean Smart, atsiėmusi statulėlę už Deboros Vance vaidmenį HBO seriale „Hacks“ .

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką