Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 09, 13:01

Seksas ir juokeliai: tarptautinis Silvio Berlusconi palikimas

Žiniasklaidos magnatas, milijardierius Silvio Berlusconi, kuris save yra pavadinęs „lotynų meilužiu“, tarptautiniu mastu galiausiai gali būti prisimenamas labiau dėl savo juokdariško charakterio ir sekso nuotykių, o ne dėl vykdytos politikos.
Silvio Berlusconi Italijos parlamente
Silvio Berlusconi Italijos parlamente / Žilvino Pekarsko / 15min nuotr.

Nors linksmybes mėgstantis Italijos premjeras gali pasigirti, kad šiame poste dirbo ilgiausiai per visą šalies pokario istoriją, jį persekiojanti sekso ir teisinių skandalų virtinė, regis, pradeda užimti visą jo laiką, o kritikai dejuoja dėl jo juokingos reputacijos užsienyje.

S.Berlusconi pagarsėjo abejotinais juokeliais, tarp kurių yra vieno vokiečių europarlamentaro palyginimas su nacių mirties stovyklos kapo (prižiūrėtoju), kaltinimas komunistams, verdant ir kaip trąšą naudojant vaikus, taip pat – JAV prezidento Baracko Obamos pavadinimas „įdegusiu“.

75 metų Italijos lyderis atvirai flirtavo su valstybių vadovėmis moterimis, bet nedemonstravo talento diplomatijai ir 2009 metais privertė Vokietijos kanclerę Angelą Merkel per NATO viršūnių susitikimą laukti, kol jis šalia jos baigs kalbėti telefonu.

Anksčiau šiais metais į italų spaudą „nutekėjo“ vienas slapta pasiklausytas telefoninis pokalbis, kuriame premjeras Italiją pavadino „šūdina šalimi“ ir sakė negalįs sulaukti, kol išvažiuos.

Šalininkams pasakytas jo sąmojis, kad jis savo partijos populiarumui padidinti turėtų ją pervardyti „Pirmyn, pute!“, taip pat nepavyko ir buvo daugelio pasmerktas.

Buvęs kruizinio laivo dainininkas, kuris atvirai didžiuojasi savo „pleibojiška“ ugnele, nesugebėjo patikti ir britų karalienei Elizabeth II, kuri skundėsi, kad jis buvo pernelyg triukšmingas per Didžiojo dvidešimtuko (G-20) lyderių bendrą fotografavimąsi Londone 2009 metais.

Jaunystėje S.Berlusconi dažnai girdavosi, kad vienas savo sąmoju ir žavesiu ištisas valandas linksmindavo dideles žmonių grupes.

Jis kūrė balades, kurių daugelį įrašė su Neapolyje gyvenančiu dainininku Mariano Apicella ir sudėjo į kompaktinę plokštelę.

Tačiau nerimstantis baladžių atlikėjas, kuris vis dar padainuoja draugams privačių vakarienių metu, šią vasarą turėjo atidėti savo naujausio meilės dainų albumo išleidimą, nes visas jėgas turėjo skirti tam, kad išsilaikytų valdžioje.

S.Berlusconi taip pat didžiuojasi savo dosnumu ir sako, kad didelės pinigų sumos, kurios buvo pervestos jaunoms moterims ar įtariamiems aukštos klasės sąvadautojams, buvo ne kas kita kaip dovanos draugams, kuriems reikėjo pagalbos.

S.Berlusconi atvirai gyrėsi savo pavyzdiniu šeimos gyvenimu, nors 1985 metais dėl aktorės Veronicos Lario išsiskyrė su pirmąja žmona Carla Elvira Dall'Oglio.

Jo įvaizdį visiškai sugriovė pranešimai, kad jis mokėdavo jaunoms palydovėms už dalyvavimą prašmatniuose vakarėliuose jo privačiose vilose.

Palydovės Patrizios D'Addario per vieną tokį vakarėlį padarytas garso įrašas 2009-aisiais pateko žiniasklaidai, bet S.Berlusconi tą audrą atlaikė, o daugelis italų vyrų žavėjosi jau pagyvenusio premjero ištverme.

Po vėlesnių pranešimų, kad jos vyras dalyvavo modelio karjeros siekiančios 18-metės, kuri jį vadindavo „tėtuku“, gimtadienyje, V.Lario padavė skyrybų prašymą.

V.Lario savo sutuoktinį pavadino nesveiku žmogumi, „drakonu, kuriam atsiduoda jaunos mergelės“, ir pareiškė, kad negali likti su vyru, „kuris dažnai susitikinėja su nepilnametėmis“.

Tačiau S.Berlusconi greit atsigavo ir vėl neapdairiai pareiškė, kad geriau būti kaltinamam dėl daugelio meilužių, nei būti homoseksualiu.

„Moterys rikiuojasi į eilę tekėti už manęs, nes esu šaunus vyras, nes turiu užtaisą, nes žinau, kaip elgtis su moterimis“, – pernai sakė jis.

2008 metų kovą per rinkimų kampanijos renginį jis patarė jaunoms moterims, kad išsipildytų jų svajonės, ištekėti už kokio nors turtingo vyro, tokio „kaip Berlusconi sūnus“.

Vieną patrauklią dantų higienistę, kuri vienoje jo televizijų dirbo „šou mergina“ jis paskyrė Lombardijos regiono tarybos nare. Šiuo metu Nicole Minetti (Nikolė Mineti) yra kaltinama prostitučių parūpinimu premjerui.

Šie įtarimai iškilo per teismo procesą dėl įtariamo S.Berlusconi piktnaudžiavimo valdžia ir mokėjimo už seksą su marokiete šokėja „Ruby“ („Rube širdžiu ėdike“), kuriai tuo metu tebuvo 17-a.

Nepaisydamas pranešimų apie „orgijas“, kurių metu nuogos moterys pagyvenusį magnatą jaudindavo erotiškais „bunga bunga“ šokiais jam ant kelių, S.Berlusconi tvirtina, kad rengia tik „elegantiškas vakarienes“.

Nors atrodo jaunesnis, nei yra iš tiesų, pirmiausia – dėl plaukų persodinimo, veido patempimo ir įpročio viešai rodytis su makiažu, S.Berlusconi prireikė širdies stimuliatoriaus, o gydytojai perspėjo jį lėtinti tempą.

Premjero gydytojas Umberto Scapagnini anksčiau šiais metais davė interviu, kuriame sakė, kad S.Berlusconi ir „fiziškai, ir protiškai“ yra kuo puikiausios sveikatos, ir gali mylėtis „šešis kartus per savaitę“, bet septintąją dieną turėtų ilsėtis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką