15min be reklamos
Publikuota 2022 08 21, 16:58

Serialas „Drakono namai“: pakartos „Sostų karų“ sėkmę ar atneš nusivylimą?

George'as R.R.Martinas matė komentarus ir skaitė laiškus. Nuo tada, kai 2019 m. gegužę baigėsi novatoriškas HBO fantastinis serialas „Sostų karai“ („Game of Thrones“), jis puikiai supranta, kad į paskutinįjį jo sezoną kilo neigiama reakcija. Martinas, žmogus, kuris per pastaruosius tris dešimtmečius kruopščiai kūrė „Sostų“ visatą daugybėje savo knygų ir kuris per paskutinius serialo sezonus dažniausiai buvo nuošalyje, vis dėlto svarsto, ar atsiras žiūrovų, kurie ignoruos „Drakono namus“, pirmąjį „Sostų“ šalutinį produktą.
Kadras iš serialo „Drakono namai“ Tik prenumeratoriams
Kadras iš serialo „Drakono namai“ / „Scanpix“/AP nuotr.

Ilgai lauktas serialas HBO ir „HBO Max“ debiutuos rugpjūčio 21 d.

„Žmonės sako: „Aš baigiau su „Sostų karais“, man gana, net nesiruošiu žiūrėti šio naujo serialo – nežiūrėsiu nė vieno naujo šios visatos serialo“, – neseniai kalbėjo Martinas.

AFP/„Scanpix“ nuotr./George'as R.R.Martinas
AFP/„Scanpix“ nuotr./George'as R.R.Martinas

Pasak jo, kyla klausimas, kokia dalis „Sostų“ auditorijos taip galvoja?

„Turiu omenyje, ar kalbame apie milijoną žmonių?“ – klausė jis. „O gal kalbame apie 1000? Žmonių, kurie neturi ką veikti, tik visą dieną vis iš naujo rašo tviteryje? Nežinau.“

„Scanpix“/AP nuotr./Kadras iš serialo „Drakono namai“
„Scanpix“/AP nuotr./Kadras iš serialo „Drakono namai“

Martinas ir HBO netrukus tai sužinos.

Praėjus trejiems metams po to, kai populiariausias HBO istorijoje serialas pasiekė finišą, pagaliau baigėsi jo įpėdinio paieškos. Tam prireikė daug pastangų. Buvo mėginta kurti daugybę „Sostų“ priešistorių, buvo nufilmuotas ir vėliau atšauktas bandomasis epizodas, skirtas kitam šalutiniam serialui. Dešimtys milijonų dolerių buvo sukišta į konkurso nugalėtoją „Drakono namai“.

© 2021 The New York Times Company

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką