Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 14, 16:16

Serialų žvaigždė Thalia šokiravo gerbėjus: „Pašalintus šonkaulius laikau kaip suvenyrą“

Meksikos muilo operų žvaigždė ir dainininkė Thalia (42 m.) šią savaitę pasijuokė iš kalbų, esą ji tokia liekna yra dėl to, kad išsioperavo šonkaulius.
Thalia ir „jos šonkauliai“
Thalia ir „jos šonkauliai“ / „Instagram“ nuotr.

Savaitės pradžioje Thalia savo „Instagram“ paskyroje įkėlė nuotrauką, kurioje ji pozuoja šalia stiklainio su šonkauliais.

„Visiems mano gerbėjams – štai įrodymai. Myliu savo garsiuosius šonkaulius, saugau juos su savimi visus tuos metus. Ir saga tęsiasi...“ – ironiškai rašė aktorė ir dainininkė.

„Instagram“ nuotr./Thalia
„Instagram“ nuotr./Itin lieknas Thalios liemuo paskatino kalbas apie šonkaulių pašalinimo operaciją

Štai šitie yra mano! Ir man jie patinka ypač aštrūs, kokia esu ir aš pati.

Kitą dieną, sulaukusi audringos reakcijos iš gerbėjų, Thalia dar kartą įkėlė tą pačią nuotrauką, tik šį kartą prirašė žodžius „Ne, ne mano“. Ir tuojau pat ji įkėlė dar vieną nuotrauką, kurioje – kepti šonkauliukai.

„Štai šitie yra mano! Ir man jie patinka ypač aštrūs, kokia esu ir aš pati“, – nuotrauką komentavo Thalia. Galiausiai šią istoriją užbaigė šonkauliukus valgančios Thalios nuotrauka, kuri skelbė: „Pričiupau!“

TV8 nuotr./Thalia seriale „Rozalinda“
TV8 nuotr./Thalia seriale „Rozalinda“

Kalbos, kad telenovelių „Marija Mersedes“, „Marimar“ ir „Rozalinda“ žvaigždė išsioperavo šonkaulius vien tam, kad būtų dar lieknesnė, sklandė jau seniai. Pati Thalia šiuo klausimu prabilo tik tada, kai praėjusią savaitę Filipinuose per vieną pokalbių laidą jos vedėja žiūrovams tvirtino, kad Thalia tikrai yra išsioperavusi šonkaulius. Tokie tvirtinimai televizijos eteryje be jokių įrodymų, o remiantis vien gandais ir savo nuomone, suerzino Meksikos žvaigždę, todėl ji nusprendė nebetylėti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką