15min be reklamos
2023 03 01, 08:32

Shakira neslepia pagiežos ją išdavusiam G.Pique ir jo mylimajai: „Tokių moterų vieta pragare“

Mylimojo futbolininko Gerardo Pique (36) išdavystę su viešųjų ryšių studente Clara Chia Marti (23) išgyvenusi Shakira (46) savo vaikų tėvui ir naujai jo mylimajai karčių žodžių negaili. Praėjus daugiau nei mėnesiui po to, kai sportininkas oficialiai pristatė jaunąją širdies draugę, dainininkė prabilo apie tai, ko išmoko vyrui sudaužius širdį.
Gerardas Pique, Shakira, Clara Chia Marti
Gerardas Pique, Shakira, Clara Chia Marti / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.

Naujame „Canal Estrellas“ interviu Shakira pasakojo iš pradžių tikėjusi, kad moteriai reikia vyro, jog ji būtų visavertė. Visgi po Gerardo Pique išdavystės su jauna studente ji suprato, kad gali būti visiškai savarankiška be vyro šalia.

„Visada buvau emociškai gana priklausoma nuo vyrų, kuriuos įsimylėdavau, – kalbėjo dainininkė. – Manau, kad sugebėjau suprasti šią istoriją iš kitos perspektyvos ir šiandien esu pakankama pati sau.“

„Moterims, kurios nepalaiko kitų moterų, yra skirta vieta pragare“, – pridūrė ji.

„Scanpix“/AP nuotr./Shakira
„Scanpix“/AP nuotr./Shakira

Kolumbijos žvaigždė sakė, kad sukrėtimai jos nepalaužė, o gerokai sutvirtino. „Kai moteriai tenka susidurti su gyvenimo mūšiais, ji tampa stipresnė“, – tikino Shakira.

Dabar „Grammy“ laureatė daugiausia dėmesio skiria tam, kad būtų „liūtė“ savo dviem sūnums, 10 metų Milanui ir 8 metų Sashai, kurių susilaukė su Piqué.

„Yra svajonių, kurios sudužo, bet reikia pakelti nuo žemės mažus gabalėlius, vėl save surinkti ir taip pat būti pavyzdžiu savo vaikams, – pasakojo ji. – Ta stiprybė atsiranda patyrus skaudžią netektį, ją priėmus, toleruojant nusivylimą, suprantant, kad gyvenimas ne visada atneša mums tai, ko norime“.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Gerardas Pique, Shakira
AFP/„Scanpix“ nuotr./Gerardas Pique, Shakira

Anot užsienio žiniasklaidos, Shakira apie G.Pique romaną sužinojo pasigedusi uogienės. Apie mylimojo išdavystę ji suprato pastebėjusi, kad jai išvykus darbo reikalais vis dingsta uogienė, nors Gerardas ir jų vaikai jos nemėgsta.

Manoma, kad būtent apie šią situaciją Shakira dainuoja ir savo pastaruoju metu leidžiamose dainose. Pavyzdžiui, kūrinyje „BZRP Music Session #53“ nevengė pašiepti G.Pique ir jo naujosios merginos, kuri už Shakirą dvigubai jaunesnė.

Shakira dainoje pasisakė apie poros amžiaus skirtumą, teigdama, kad ji pati yra „verta dviejų 22-ejų metų merginų“, o paskui pajuokavo, kad jis iškeitė „Ferrari“ į „Renault Twingo“, o „Rolex“ – į „Casio“.

VIDEO: SHAKIRA || BZRP Music Sessions #53

„Tai skirta tau, kad tu būtum sugniuždytas, kramtytum ir nurytum, nurytum ir kramtytum / aš pas tave nebegrįšiu, net jei tu verksi, net jei tu manęs maldausi“, – dainuoja ji ir priduria: „Aš buvau ne tavo lyga.“

Regis, Shakira ties tuo sustoti nežada. Šaltiniai „Page Six“ sakė, kad atlikėja kuria naują dainą, kurioje atskleis dar daugiau detalių apie bjaurų išsiskyrimą.

Žmonės.lt primena, kad Shakira ir G.Pique išsiskyrė 2022 m. birželį. Netrukus paaiškėjo, kad futbolininkas su dabartine mylimąja Clara Chia Marti buvo užfiksuoti kartu dar 2021 m. – tuo metu, kai atlikėja tebebuvo santykiuose su „Barcelona“ žaidėju.

Šaltinis pasakojo, kad „Grammy“ laureatė buvo „sugniuždyta sužinojusi, kad ši moteris akivaizdžiai jautėsi kaip namuose“.

Praėjus keliems mėnesiams po išsiskyrimo, G.Pique savo instagramo paskyroje paviešino nuotrauką su Clara Chia Marti. Bendru kadru su mergina jis pasidalijo vos kelios savaitės po to, kai Shakira apdainavo išdavystę.

Pora įsiamžino restorano terasoje. Abu mylimieji nuotraukoje dėvi juodos spalvos drabužius ir pozuodami šypsosi.

Netrukus po to, kai buvo paviešintas minėtas kadras, gerbėjai pažėrė kritikos Shakirą išdavusiam G.Pique.

„Man būtų gėda“, – komentavo vienas socialinių tinklų vartotojas.

Kitas antrino teigdamas: „Sugriovėte savo šeimyninį gyvenimą, nes negalėjote išlaikyti savo vyriško pasididžiavimo kelnėse.“

„Ji neprilygsta tavo vaikų motinai“, – rašė trečias.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką