Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 22, 19:01

Šios įžymybių poros įrodė: amžiaus skirtumas tarp partnerių santykiams netrukdo

Meilė gali būti įvairi, pavyzdžiui, gausu sėkmingus santykius sukūrusių porų, kuriose tarp mylimųjų – didelis amžiaus skirtumas. Nemažai tokių atveju galima pastebėti ir pasaulinių garsenybių gretose. Kai kuriose iš šių porų amžiaus skirtumas tarp partnerių siekia ir 40 metų, tačiau jos teigia, kad tai – tik skaičius.
Garsenybių poros, kuriose tarp partnerių – didelis amžiaus skirtumas Tik prenumeratoriams
Garsenybių poros, kuriose tarp partnerių – didelis amžiaus skirtumas / „Scanpix“, Vida Press nuotr.

Harrisonas Fordas ir Calista Flockhart: amžiaus skirtumas – 22 metai

Aktoriai Harrisonas Fordas ir Calista Flockhart pirmą kartą susitiko 2002 m. „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremonijoje, kai H.Fordui buvo 60-imt, o C.Flockhart – 38-eri. Jie susitikinėjo dar septynerius su puse metų, kol 2009 m. per Valentino dienos savaitgalį H.Fordas pagaliau paprašė mylimosios rankos. Aktoriai susituokė 2010 m. Santa Fė, Naujosios Meksikos valstijoje, ir turi vieną įvaikintą sūnų.

„Prisimenu, kaip galvojau: „Tai juokinga, nes jis man per senas, o aš jam per jauna.“ Bet nieko negali padaryti, jei įsimyli, o aš įsimylėjau. Galbūt ateityje tai bus problema, bet kol kas tikrai ne“, – pasakojo C.Flockhart ir pridūrė, kad dėl amžiaus skirtumo H.Fordą mėgsta paerzinti: „Žinote, jis gyvena labai ilgai. Jis viską žino. Taigi sakau: „Taip, mielasis, tu labai senas, mes tai žinome.“

„Scanpix“/AP nuotr./Harrisonas Fordas ir Calista Flockhart
„Scanpix“/AP nuotr./Harrisonas Fordas ir Calista Flockhart

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką