Tiesiogiai
15min be reklamos
2022 10 07, 11:26

Skandalas grožio konkurse: Ukrainos ir Rusijos atstoves norėta apgyvendinti kartu

Ukrainietė Olga Vasyliv išvyko į Balį atstovauti šaliai grožio konkurse „Miss Grand International“, tačiau čia neapsieita be incidento. Renginio organizatoriai ją norėjo apgyvendinti tame pačiame viešbučio kambaryje su Rusijos atstove Jekaterina Astašenkova. Tai sužinojusi Olga pademonstravo aiškią poziciją.
Olga Vasyliv ir Jekaterina Astašenkova
Olga Vasyliv ir Jekaterina Astašenkova / „Instagram“ nuotr.

Balyje vykstančio grožio konkurso „Miss Grand International“ kambariokių sąrašas buvo paskelbtas pirmadienį, per tiesioginę „Facebook“ transliaciją renginio paskyroje.

Ironiška, kad 2022 m. konkurso kampanijos pavadinimas yra „Stop karui ir smurtui“, tačiau Ukrainos atstovę Olgą Vasyliv ir Rusijai atstovaujančią Jekateriną Astašenkovą organizatoriai nusprendė apgyvendinti viename kambaryje, rašo „Daily Star“.

22-ejų fitneso trenerė iš Ukrainos tai sužinojusi įsiuto. Ji pasipiktino kultūriniu nejautrumu, dėl kurio jai buvo liepta susidraugauti su žmogumi, atstovaujančiu šaliai, kuri didžiąją šių metų dalį praleido naikindama jos tėvynės žmones ir miestus.

Asmeninio albumo nuotr./Olga Vasyliv
Asmeninio albumo nuotr./Olga Vasyliv

Olga nepritarė minčiai, kad „grožis yra už politikos ribų“, ir pareikalavo, kad būtų apgyvendinta atskirai nuo Rusijos atstovės.

Apie bandymą ją suvesti su „konkurente iš šalies teroristės“ O.Vasyliv pasisakė ir antradienį savo instagramo paskyroje ir pabrėžė, kad šioje istorijoje turi aiškią poziciją.

„Šiandien mano istorija tokia: visą laiką esu ilgame kelyje į konkursą „Miss Grand International“, kuriame mano pagrindinis tikslas, paskirtis ir misija yra papasakoti pasauliui apie savo šalį, apie mūsų ukrainietišką dvasią, apie mūsų grožį, apie mūsų stiprybę ir apie tai, ką dabar išgyvename.

Gavau laišką, kuris man sukėlė pykčio ir skausmo jausmus – mano paskirta kambario draugė bus konkurentė iš šalies teroristės, iš šalies, kuri prarado bet kokius įstatymus ir tvarką, iš šalies despotės, iš šlykščios ir apgaulingos dėmės ant mūsų gražiosios planetos kūno, iš ruzzijos.

Mielas Nawat Itsaragrisil („Miss Grand International“ prezidentas – red. past.), patikėkite, aš taip pat esu už taiką, už meilę, draugystę ir palaikymą, bet ne tiems, kuriems negaliu atleisti. Ne tiems, kurie kankina mano brolius ir seseris.

Ne tiems, kurie atėmė tiek daug ukrainiečių gyvybių. Aš esu svarbi! Mano nuomonė yra svarbi! Mano jausmai yra svarbūs. Taip pat mano Ukraina yra svarbi! Šlovė Ukrainai“ , – rašė „Miss Grand Ukraina“ Olga.

Netrukus šia tema pasisakė ir Rusijos atstovė J.Astašenkova. Instagrame ji aiškino, kad tiki taika, ir teigė turinti ukrainietiškų šaknų.

„Savo šeimoje aš esu pirmasis žmogus, gimęs Rusijoje, visi kiti – iš Ukrainos! Ši situacija man labai įtempta... ir tikiuosi, kad mano balsas bus išgirstas konkurse! Aš esu prieš neapykantą! Aš už draugystę, už meilę, už taiką pasaulyje ir pagalbą vieni kitiems“, – aiškino Jekaterina.

Pasak unian.net, Ukrainos nacionalinio grožio konkurso prezidentė Natalija Kovaleva įsitikinusi, kad organizatoriai specialiai suvedė dalyves iš Ukrainos ir Rusijos.

Galiausiai ukrainietė trečiadienį padėkojo savo instagramo sekėjams už palaikymą ir patvirtino, kad jai pavyko išsikovoti atskirą kambarį viešbutyje.

„Aš nesiruošiu sustoti“, – pridūrė Olga.

Kaip rašo unian.net, O.Vasyliv dabar netgi perkelta atskirai nuo kitų dalyvių – jai kambarys suteiktas netoliese esančiame kitame viešbutyje. Tuo metu Rusijos atstovė apgyvendinta su mergina iš Bolivijos.

„Viešbučio registratūroje dar kartą pasitikslinau: ar žinote mano padėtį? Taip, taip. Bet įėjusi į kambarį pamačiau, kad ten yra ta mergina... Taigi grįžau į registratūrą, įtikinamiau paaiškinau situaciją ir jie mane perkėlė“, – TSN pasakojo O.Vasyliv.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką