15min be reklamos

Kevinas Costneris skiriasi su žmona Christine Baumgartner: santuoka truko 18 metų

Kevinas Costneris ir jo žmona Christine Baumgartner paskelbė, kad jų keliai išsiskiria. Pora kartu gyveno santuokoje 18 metų.
Kevinas Costneris ir Christine Baumgartner
Kevinas Costneris ir Christine Baumgartner / „Scanpix“ nuotr.

Pranešime, kuriuo antradienį pasidalijo CNN, Kevino Costnerio atstovas Arnoldas Robinsonas teigė, kad „susiklostė nuo jo nepriklausančios aplinkybės, dėl kurių K.Costneriui teko dalyvauti santuokos nutraukimo procese“.

Robinsonas toliau prašė gerbti K.Costnerio, C.Baumgartner ir jų vaikų „privatumą, kai jie išgyvena šį sunkų laikotarpį“.

„Scanpix“ nuotr./Kevinas Costneris ir Christine Baumgartner
„Scanpix“ nuotr./Kevinas Costneris ir Christine Baumgartner

„Šokiai su vilkais“ žvaigždė 2004 m. Kolorade susituokė su rankinių dizainere ir buvusiu modeliu C.Baumgartner. Iš pradžių pora susipažino golfo aikštyne, o po metų vėl susitiko per restorano atidarymą.

Costneris ir Baumgartner turi tris bendrus vaikus, taip pat Costneris turi dar keturis vaikus iš ankstesnių santykių su pirmąja žmona Cindy Silva, su kuria buvo susituokęs 1978-1994 metais.

„Scanpix“ nuotr./Kevinas Costneris ir Christine Baumgartner
„Scanpix“ nuotr./Kevinas Costneris ir Christine Baumgartner

Vasario mėnesį, praėjus mėnesiui po to, kai Costneris laimėjo „Auksinį gaublį“ už vaidmenį filme „Geltonasis akmuo“, socialiniuose tinkluose jis užsiminė apie savo žmoną, kuri padėjo atšvęsti jo pasiekimą, kai jie negalėjo dalyvauti apdovanojimų renginyje dėl potvynio netoli jų namų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką