Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Spjovęs į kritiką Holivudo aktorius Jeanas-Claude'as Van Damme'as antrą kartą lankosi Čečėnijoje

Holivudo aktorius Jeanas-Claude'as Van Damme'as ketina Čečėnijoje susikauti su olimpiniu bokso čempionu, Tailando atstovu Somlucku Kamsingu.
Ramzanas Kadyrovas ir Jenas-Claude'as Van Damme'as
Ramzanas Kadyrovas ir Jenas-Claude'as Van Damme'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Vienas mano dabartinio vizito į Grozną tikslų – tai siūlymas surengti Čečėnijoje tikras kovas. Aš aptariau šią temą su ponu Kadyrovu“, – interviu Čečėnijos valstybinei televizijai sakė J.-C.Van Damme'as.

Pasak jo, olimpinių žaidynių Atlantoje čempionas jau priėmė iššūkį.

Holivudo aktorius sakė, kad Čečėnijos vadovas Ramzanas Kadyrovas idėjai pritarė. „Pono Kadyrovo atsakymas buvo teigiamas“, – sakė J.-C.Van Damme'as.

J.-C.Van Damme'as jau antrą kartą lankosi Čečėnijoje. Pirmą kartą aktorius Grozne lankėsi spalio 5 dieną, kai buvo švenčiama Miesto šventė.

Spalį Grozno dienos šventėje, be J.-C.Van Damme'o, dalyvavo Holivudo žvaigždė Hilary Swank, britų dainininkas Stingas, baleto trupė iš Vokietijos ir kiti. Po to kai kurios teisių gynėjų organizacijos kritikavo žvaigždes už jų kelionę į Čečėniją, tačiau Stingas ir J.-C.Van Damme'as atmetė šiuos kaltinimus.

J.-C.Van Damme'as pažymėjo, kad Čečėnijoje „pasijuto savu“. „Pirmą kartą atvykau į Grozną Ramzano Kadyrovo pakviestas, ir aš pajaučiau žmonių meilę. Visi norėjo su manimi nusifotografuoti. Jaučiau, kai jie man spaudė ranką. Dabar aš Grozne lankausi savo noru. Aš atvykau čia dar kartą, kad sužinočiau daugiau apie žmones, čia gyvenančius. Lankausi čia ne dėl pinigų, aš čia dėl tų, kurie mane myli“, – sakė aktorius.

„Aš pajaučiau, kad Groznas įsikūrė mano širdyje. Ponas Kadyrovas pažadėjo sugrąžinti taiką į šią respubliką, ir jis pasiekė šį tikslą. Nežinau, kas vyko prieš tai. Tik aiškiai žinau, kad Grozne gyvena laimingi žmonės. Matau ligonines, mokyklas, našlaičius, kurie mokyklose mokosi kovos menų. Man malonu tai matyti“, – sakė J.-C.Van Damme'as.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius