Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 03, 10:55

Su mirtina liga susidūręs Travisas Barkeris prabilo apie dabartinę būklę

Kourtney Kardashian vyras rokeris Travisas Barkeris antradienį, kęsdamas baisius skausmus, buvo išgabentas į ligoninę, o jo būklė laikyta kritiška. Nustatytas pankreatitas nemenkai sujaudino jo šeimą ir gerbėjus, o rokerio dukra prašė už jį melstis. Po kelių dienų apie savo sveikatą pagaliau prabilo ir pats T.Barkeris.
Travisas Barkeris ir Kourtney Kardashian
Kourtney Kardashan, Travisas Barkeris / Vida Press nuotr.

Travisas Barkeris antradienį atsidūrė ligoninėje, nes serga pankreatitu, o gydytojai mano, kad jį sukėlė kolonoskopija (endoskopinis storosios žarnos ligų diagnostikos ir gydymo būdas, kurio metu gali būti šalinami polipai, paimama biopsija – red.past.).

Kelias dienas tylėjęs grupės „Blink-182“ būgnininkas šeštadienį kreipėsi į savo 7,5 milijonus instagramo sekėjų. Jis papasakojo, kas sekė po to, kai savaitės pradžioje buvo paguldytas į ligoninę dėl „gyvybei pavojingo“ pankreatito.

„Pirmadienį pasidariau endoskopiją ir jaučiausi puikiai, tačiau po vakarienės pajutau nepakeliamą skausmą ir nuo to laiko esu hospitalizuotas“, – pasakojo jis savo „Instagram“ istorijoje.

„Endoskopijos metu man pašalino labai mažą polipą jautrioje vietoje, kurią paprastai tvarko specialistai, kuris, deja, pažeidė svarbų kasos drenažo vamzdelį. Tai sukėlė sunkų, gyvybei pavojingą pankreatitą.

Esu labai labai labai labai dėkingas, kad taikant intensyvų gydymą šiuo metu jaučiuosi daug geriau“, – pridūrė Barkeris.

Savo „Instagram“ istorijose apie šios savaitės įvykius prabilo ir T.Barkerio žmona Kourtney Kardashian. Ji pažymėjo, kad jie „labai sujaudinti ir dėkingi“ už gautą paramą.

„O, kokia baisi ir emocinga buvo ši savaitė. Mūsų sveikata yra viskas ir kartais ją priimame kaip savaime suprantamą dalyką, nors ji greitai gali pasikeisti, – rašė K. Kardashian. Kartu su Travisu ėjome į įprastinę endoskopiją, kuri jam baigėsi sunkiu, gyvybei pavojingu pankreatitu.“

„Scanpix“ nuotr./Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris
„Scanpix“ nuotr./Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris

Ji pridūrė, kad yra „labai dėkinga Dievui už tai, kad išgydė jos vyrą“, taip pat jų gerbėjų maldoms ir „Cedars-Sinai“ medicinos centro Los Andžele specialistams, gydytojams ir slaugytojoms už tai, kad jie taip nuostabiai jais rūpinosi.

„Beprotiška, kad žodžiais niekada negalėčiau išreikšti dėkingumo ar jausmų, kuriuos iš tikrųjų jaučiu savyje“, – tikino K.Kardashian.

Primename, kad keli su šeima susiję šaltiniai portalui TMZ patvirtino, kad Travisas antradienį buvo paguldytas į ligoninę dėl kasos uždegimo ir tokių simptomų kaip pykinimas, stiprus pilvo skausmas ir vėmimas.

Kourtney Kardashian antradienį nuvežė Travisą į Vest Hilso ligoninę, esančią netoli jų namų. Iš ten jis greitosios pagalbos automobiliu buvo nugabentas į Cedars-Sinai medicinos centrą Los Andžele – vieną geriausių šalies gydymo įstaigų.

Traviso dukra Alabama trečiadienį „Insragram Story“ paskelbė nuotrauką, kurioje užfiksuotas ligoninėje gulintis tėtis. Vėliau mergina ją ištrynė.

Akivaizdu, kad Travisas kentė didelius skausmus, nes iš savo „Twitter“ paskyros rašė „Dieve, gelbėk mane“.

Apie ūminį pankreatitą

Ūminis pankreatitas – tai staiga prasidėjęs kasos uždegimas, dėl kurio gali būti pažeidžiami ir aplinkiniai audiniai, kiti organai bei ištisos organų sistemos.

Dažniausios ūminio pankreatito priežastys: akmenys tulžies pūslėje ar tulžies latakuose, dvylikapirštės žarnos ligos, chirurginės ir endoskopinės intervencijos, didelis riebalų, kalcio kiekis kraujyje, vaistų vartojimas, infekcinės ligos, alkoholis, pilvo trauma, sutrikusio imuniteto ligos, kraujotakos sutrikimai ir kt. Iki 20 proc. atvejų pankreatito priežastis išlieka neaiški.

Žmonės.lt primena, kad gegužę Kardashian‘ų klano atstovė, realybės šou žvaigždė Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris susituokė Portofine, Italijoje.

Meilės įžadus jaunavedžiai davė „Dolce&Gabbana“ priklausančioje viloje „L'Olivetta“, apsupti artimiausių draugų ir šeimos narių. Pobūvis vyko netoliese esančioje XVI a. pilyje Castello Brown.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką