Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Sukrečianti iš Ukrainos bėgusios Kiros istorija: slėpėsi, kad neatkreiptų kareivių dėmesio

Pozuodama prieš fotoobjektyvą 14-metė Kira iš Ukrainos tai kol kas daro nedrąsiai... Modelio karjerą Jolantos Sadauskienės vadovaujamoje agentūroje Kira dar tik pradeda, todėl jai, kaip ir tūkstančiams merginų, dar šiek tiek trūksta pasitikėjimo savimi. Tačiau nepaisant jauno amžiaus, Kira turi tokios gyvenimiškos patirties, kurios, kaip sakoma, net priešui nelinkėtum.
Iš Ukrainos pabėgusi 14-metė manekenė Kira
Iš Ukrainos pabėgusi 14-metė manekenė Kira / LNK nuotr.

Prasidėjus karui Ukrainoje, Kira su seserimi bėgo iš rusų atakuojamos Ukrainos kaip ir milijonai kitų ukrainiečių. Kaip atrodo Lenkijos pasienis, per kurį plūdo šimtai tūkstančių pabėgėlių nuo karo, daugelis mena iki šiol. Viena tokių – Kira.

Pasiūlymo tapti modeliu iš tarptautinei modelių agentūrai „Modilina“ vadovaujančios Jolantos Sadauskienės Kira sulaukė dar prieš karą, po kito modelio rekomendacijos. Mergina sako pasiūlymo ilgai nesvarsčiusi – sutikusi vos ne iš karto, tiesa, pasitarusi su tėvais, susipažinusiais su pateikta sutartimi. Modeliu mergina svajojo tapti nuo ankstyvos vaikystės.

LNK nuotr./Iš Ukrainos pabėgusi 14-metė manekenė Kira
LNK nuotr./Iš Ukrainos pabėgusi 14-metė manekenė Kira

Kai „Nuo.. Iki...“ kalbino Kirą vidurvasarį, mergina skaičiavo pirmus mėnesius Lietuvoje. Čia ji atvyko kartu su seserimi, kuri Lietuvoje jau įsidarbino architekte.

„Tai tarsi svajonės išsipildymas“, – sako Kira, prisėsdama puodeliui kavos su pyragaičiu. Beje, saldėsiais mergina pasimėgauti sau leidžia tik kartą per dvi savaites... Daugeliui mūsų tokie nedideli kasdieniški malonumai atrodo nieko ypatingo, tačiau Kira dabar galimybę ramiai gerti kavą vertina kitaip. Jau septintas karo Ukrainoje mėnuo, galų gale girdime džiugesnių žinių apie ukrainiečių pergales. Tačiau rytą, kai jos gimtoji šalis buvo užpulta Rusijos, Kira prisimena iki smulkmenų, tarytum tai buvo vakar.

LNK nuotr./Iš Ukrainos pabėgusi 14-metė manekenė Kira
LNK nuotr./Iš Ukrainos pabėgusi 14-metė manekenė Kira

Pirmoji karo diena Kirai tapo paskutine mokykloje. Pamokų metu stebėdama žinias Kira ir išgirdo, apie rusų kareivius judančius link jos gimtojo Enerhodaro miesto. Tuomet iki jo okupantams tebuvo likę vos 34 kilometrai.

Ką vos 14-os Kira išgyveno tuomet, kai jos miestą užgrobė rusų okupantai? Kaip merginai pavyko pabėgti iš karo siaubiamos šalies? Ir kaip ji slėpė savo išvaizdą, kad neatkreiptų į jaunas moteris besikėsinančių kareivių dėmesio? Jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., laidoje „Nuo... Iki...“ per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką