2023 01 07, 17:21

Sunkiai sužalotas J.Renneris 52-ąjį gimtadienį pasitinka ligoninėje: pasidalijo nuotrauka

Sausio 7-ąją JAV aktorius Jeremy Renneris mini 52-ąjį gimtadienį. Po nelaimingo incidento ligoninėje atsidūręs aktorius penktadienį su gerbėjais pasidalijo nuotrauka, kurioje pozuoja su visos ligoninės personalu.
Jeremy Renneris
Jeremy Renneris / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jeremy Renneris po Naujųjų metų dieną įvykusios sniego valytuvo avarijos iš ligoninės toliau teikia naujausią informaciją apie savo sveikatą.

52-ąjį gimtadienį minintis aktorius savo „Instagram Story“ paskelbė nuotrauką, kurioje jį supa ligoninės personalas. Jiems jis skyrė trumpą padėkos žinutę.

„Ačiū intensyviosios terapijos skyriaus komandai už tai, kad pradėjote šią kelionę“, - parašė jis šalia nuotraukos.

Socialinių tinklų nuotr./Jeremy Renneris su ligoninės personalu
Socialinių tinklų nuotr./Jeremy Renneris su ligoninės personalu

Šią savaitę Jeremy Renneris ja instagrame pasidalijo dar viena nuotrauka iš ligoninės. Joje matyti stipriai sužalotas aktoriaus veidas. Paskelbęs nuotrauką, J.Renneris kreipėsi į gerbėjus.

„Ačiū visiems už šiltus žodžius. Jaučiuosi pernelyg prastai, kad galėčiau parašytą ilgą žinutę, bet siunčiu jums savo meilę“, – rašė jis.

Primename, kad Naujųjų metų savaitgalį JAV aktorius Jeremy Renneris valydamas sniegą buvo sunkiai sužeistas. Vyro būklė po incidento, anot jo atstovo spaudai, buvo „kritinė, bet stabili“.

„Galime patvirtinti, kad dėl sužalojimų Jeremy yra kritinės, bet stabilios būklės. Nelaimingas atsitikimas įvyko jam valant sniegą“, – vėlyvą sekmadienio vakarą laikraščiui „Hollywood Reporter“ sakė aktoriaus J.Rennerio atstovas spaudai.

„Su juo yra jo šeima ir jam teikiama puiki priežiūra“, – pridūrė jis.

Apie tai, kad J.Renneris buvo išvežtas į ligoninę, pirmasis pranešė leidinys „Deadline“.

Kadras iš filmo/Elizabeth Olsen ir Jeremy Renneris filme „Vėjų upė“
Kadras iš filmo/Elizabeth Olsen ir Jeremy Renneris filme „Vėjų upė“

J.Renneris turi rančą šalia Tahoe ežero, Siera Nevados kalnuose. Regioną Naujųjų metų išvakarėse užklupo stipri pūga, dėl kurios 35 000 namų neteko elektros. „Šimtmečio pūga“ pastarąją savaitę vargina didžiąją JAV dalį, šalyje žuvo mažiausiai 60 žmonių.

Gruodžio 13 d. aktorius socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalijo sniego nuotrauka ir parašė: „Tahoe ežero sniegas – ne pokštas“.

51 metų aktorius per savo karjerą buvo nominuotas dviem „Oskarams“, o labiausiai išgarsėjo dėl superherojaus Clinto Bartono vaidmens „Marvel“ filmuose ir dėl vaidybos „Misija neįmanoma“ filmų serijoje.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką