15min be reklamos

Suomijos premjerė Sanna Marin skiriasi su vyru Markusu: santuoka truko 3 metus

Kadenciją baigianti Suomijos ministrė pirmininkė Sanna Marin (37) su vyru, informacijos technologijų specialistu, verslininku Markusu Räikkönenu (37) nusprendė sukti skirtingais keliais – sutuoktiniai padavė skyrybų prašymą. Pora, auginanti penkerių metų dukrą Emmą, kartu praleido 19 metų, iš jų 3 – santuokoje.
Sanna Marin ir Markusas Räikkönenas
Sanna Marin ir Markusas Räikkönenas / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.

Suomijos premjerė Sanna Marin su vyru Markusu Raikkonenu sprendimą skirtis priėmė kartu. Žinią instagrame jie pranešė trečiadienį. „Esame dėkingi už 19 kartu praleistų metų ir mylimą dukrą. Išliksime geriausiais draugais“, – rašė jie.

S.Marin ir M.Raikkonenas susituokė 2020 m. rugpjūtį. Tuomet jauniausia pasaulyje vyriausybės vadovė pasidalijo nuotrauka, kurioje ji pasipuošusi vestuvine suknele stovi šalia ilgamečio širdies draugo.

„Esu laiminga ir dėkinga, galėdama dalytis savo gyvenimu su žmogumi, kurį myliu, – po vestuvių su M.Raikkonenu instagrame rašė S.Marin. – Kartu išgyvenome jaunystę, įžengėme į suaugusiųjų amžių ir tapome mūsų brangios dukros tėvais.“

Užsienio žiniasklaida pranešė, kad vestuvės vyko vyriausybės vadovės rezidencijoje, jose dalyvavo tik šeimos nariai ir artimiausi draugai.

Sanna Marin ir Markusu Räikkönenu susituokė po 16 metų draugystės – jiedu kartu buvo nuo mokyklos laikų.

S.Marin ir jos Socialdemokratų partija praėjusį mėnesį pralaimėjo Suomijos parlamento rinkimus – jie liko tik trečioje vietoje. Politikė, pareigas pradėjusi eiti 2019 m., tapo jauniausia pasaulyje ministre pirmininke, gerbėjų visame pasaulyje laikyta pavyzdžiu pažangiems naujiems lyderiams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką