Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

„Super Bowl“ fiestoje – T.Swift sveikinimo bučiniai mylimajam T.Kelce ir kaitinantis Usherio šou

Sekmadienio vakarą Jungtinėse Amerikos Valstijose visų akys krypo į svarbiausias metų Nacionalinės futbolo (NFL) rungtynes „Super Bowl“. Jos prie televizijos ekranų traukė ne tik sporto, bet ir pramogų pasaulio gerbėjus. Juk palaikyti savo mylimojo „Kansas City Chiefs“ komandos žaidėjo Traviso Kelce atskrido ir pati Taylor Swift, o pertraukos metu įspūdingą koncertą surengė R&B žvaigždė Usher’is.
„Super Bowl“ akimirkos
„Super Bowl“ akimirkos / Vida Press nuotr.

Las Vegaso slėnyje, 72 tūkstančių sirgalių talpinančiame „Allegiant“ stadione šį sekmadienį vyko Nacionalinės futbolo lygos (NFL) svarbiausiose metų rungtynėse „Super Bowl“, kuriose susitiko „Kansas City Chiefs“ ir „San Francisco 49ers“.

Vida Press nuotr./„Super Bowl“ akimirka
Vida Press nuotr./„Super Bowl“ akimirka

„Super Bowl“ kiekvienais metais pritraukia ne tik sporto gerbėjų, bet ir kitų smalsuolių dėmesį. Šiais metais visų akys krypo į pop muzikos atlikėją Taylor Swift, kuri atvyko palaikyti savo mylomojo „Kansas City Chiefs“ žaidėjo Traviso Kelce.

Dar prieš rungtynes internete buvo bandoma nuspėti ar Taylor spės atvykti, nes dieną prieš ji dar koncertavo Japonijos sostinėje Tokijuje. Šį miestą ir Las Vasą skiria 17 valandų laiko skirtumas, todėl užsienio žiniasklaida buvo apskaičiavusi, kad jei T.Swift iš Tokijo išskris vidurnaktį, šeštadienį Las Vegase bus šeštadienio vakarą. Vidutiniškai skrydis iš Tokijo į Los Andželą trunka apie 10 val. Jei skris tiesiai į Nevadą be degalų papildymo, kelionė truks 11-12 val.

Vida Press nuotr./„Super Bowl“ akimirka
Vida Press nuotr./„Super Bowl“ akimirka

T.Swift „Super Bowl“ rungtynes stebėjo su aktore Blake Lively, repere Ice Spice bei T.Kelce broliu, taip pat NFL žaidėju, Jasonu Kelce. Šios rungtynės buvo iš ties įtemptos, juk jos buvo vos antrosios per „Super Bowl“ istoriją, nusikėlusios į pratęsimą.

Tiesa, galiausiai jos baigėsi T.Swift mylimojo naudai. T.Kelce atstovaujama „Kansas City Chiefs“ komanda laimėjo rezultatu 25:22. „Chiefs“ NFL čempionais tapo ketvirtą kartą klubo istorijoje. Po laimėjimo Taylor savo vaikiną apdovanojo bučiniais.

Vida Press nuotr./„Super Bowl“ akimirka
Vida Press nuotr./„Super Bowl“ akimirka

Ilgosios pertraukos metu įspūdingą šou surengė 45-erių amerikiečių atlikėjas Usheris. Pasirodymą jis pradėjo daina „Caught Up“, perėjo prie „U Don't Have to Call“, „Superstar“ ir „Love in the Club“.

Atlikėja Alicia Keys prisijungė savo daina „If I Ain't Got You“, kuri perėjo į „My Boo“, o Usheris užsivilko pirštinę, pagerbdamas legendinį Michaelą Jacksoną.

Per 13 minučių trunkantį šou Usheris pasikvietė daugybę svečių ir atliko bene labiausiai nuspėjamą vakaro dainą „Yeah!“, kurioje pasirodė Lil Jonas ir Ludacris.

Vida Press nuotr./„Super Bowl“ akimirka
Vida Press nuotr./„Super Bowl“ akimirka

Tiesa, publiką Usheris įkaitino ne tik savo garsiausiais hitais, bet ir nusiimdamas marškinėlius bei apdnuogindamas savo pasportavusį kūną. Dainininkas šou elementams sukurti pasitelpė ir riedučius, kuriais skriejo per „Super Bowl“ sceną.

Aštuonis „Grammy“ apdovanojimus pelnęs atlikėjas nėra svetimas „Super Bowl“ scenoje – 2011 metais jis pasirodė kartu su grupės „Black Eyed Peas“ lyderiu will.i.am.

„Nepriimkite akimirkų kaip savaime suprantamo dalyko, nes jų turite tik 13, – sakė jis naujienų agentūrai AP prieš 2024 metų pasirodymą, turėdamas omenyje paprastai skiriamą 13 minučių laiką. – Sunkiausia yra bandyti sugalvoti, kaip viską sutalpinti, kai iš tikrųjų turi didelį katalogą arba daug įrašų, kuriuos žmonės švenčia ir mėgsta.“

Be T.Swift rungtynes stebėti atvyko ir būrys kitų garsenybių: Lady Gaga, LeBronas Jamesas, Beyonce, Jay Z, Justinas Bieberis ir kiti.

Vida Press nuotr./„Super Bowl“ akimirka
Vida Press nuotr./„Super Bowl“ akimirka

Tradiciškai daug dėmesio buvo skirta ir reklamoms „Super Bowl“ transliacijos metu. 30 sekundžių trukmės reklaminio intarpo kaina šiemet siekė net 7 mln. dolerių. O viena tokių reklamų buvo interneto kompanijos „Verizon“, kuri savo reklaminiu veidu pasirinko vieną ryškiausių pasaulio žvaigždžių, dainininkę Beyonce.

Vida Press nuotr./„Super Bowl“ akimirka
Vida Press nuotr./„Super Bowl“ akimirka

Pastaroji tą vakarą paskelbė savo naujo albumo datą ir išleido net du singlus „16 Carriages“ bei „Texas Hold ‘Em“. Paties albumo pavadinimas dar nėra atskleistas, tačiau tai bus antras leidimas iš jos albumų trilogijos. Pirmoji dalis „Renaissance“ buvo išleista 2022 metais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius