Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 08 30, 21:02

Supermodelis piktinasi žurnalo neapdairumu: šalia interviu paskelbė kito modelio nuotrauką

Australų supermodelis Adut Akech (19) neseniai žurnalui „Who“ davė nuoširdų interviu apie save, tačiau redakcijos darbuotojai pasielgė nedovanotinai. Šalia merginos interviu atsirado ne jos fotografija, o kito afroamerikiečių modelio Flavia Lazarus nuotrauka. Šį žurnalo poelgį mergina vadino nepagarbiu ir niekaip negalėjo suprasti, kaip buvo galima padaryti tokią klaidą
Adut Akech ir Flavia Lazarus
Adut Akech ir Flavia Lazarus / „Instagram“ nuotr.

Modelis ilgą laiką nekantravo išvysti naują žurnalo „Who“ numerį su savo interviu, tačiau pamatė tik nemalonų vaizdelį. Apie grubią žurnalo klaidą A.Akech paskelbė savo instagrame, kuriame nelaikė nusivylimo darbuotojų darbu. Mergina socialiniame tinkle rašė, kad žurnalas paskelbė visiškai kito modelio nuotrauką šalia jos daryto interviu.

View this post on Instagram

I’ve have given some deep thoughts the past few days on how to approach this situation that isn’t sitting well with me. For those who are not aware, last week @whomagazine (Australia) published a feature article about me. In the interview I spoke about how people view refugees and peoples attitude to colour in general. With the article they published a large photo saying it was me. But it was of another black girl. This has upset me, has made me angry, it has made me feel very disrespected and to me is unacceptable and inexcusable under any circumstances. Not only do I personally feel insulted and disrespected but I feel like my entire race has been disrespected too and it is why I feel it is important that I address this issue. Whoever did this clearly the thought that was me in that picture and that’s not okay. This is a big deal because of what I spoke about in my interview. By this happening I feel like it defeated the purpose of what I stand for and spoke about. It goes to show that people are very ignorant and narrowminded that they think every black girl or African people looks the same. I feel as though this would’ve not happened to a white model. My aim for this post is not to bash Who Magazine -they have apologised to me directly - but I feel like I need to express publicly how I feel. This has deeply affected me and we need to start an important conversation that needs to happen. I’m sure that I’m not the first person that’s experienced this and it needs to stop. I’ve been called by the name of another models who happens to be of the same Ethnicity, I find it very ignorant, rude and disrespectful towards both of us simply because we know that this doesn’t happen with white models. I want this to be somewhat of a wake up call to people within the industry it’s not OK and you need to do better. Big publications need to make sure that they fact check things before publishing them especially when its real stories and interviews and not just some made up rumors. To those who work at shows and shoots it’s important that you don’t mix up models names. Australia you’ve a lot of work to do and you’ve got to do better and that goes to the rest of the industry

A post shared by Adut Akech Bior (@adutakech) on

Modelis nelaikė žodžio kišenėje apie žurnalo „Who“ klaidą ir vadino tai tikra „nepagarba“. Tiesa, keisčiausia yra tai, kad A.Aketch žurnalui davė interviu apie problemos, kurios susijusios su rasėmis ir pabėgėliais, todėl toks žurnalo elgesys visiškai nesuvokiamas.

Nors mergina džiaugėsi dėl to, kad puikiai išėjo jos straipsnis, tačiau tuo pačiu buvo paklaikusi. Modelis negalėjo suprasti, kaip buvo galima sumaišyti jos ir Flavia Lazarus nuotraukas.

„Instagram“ nuotr./Flavia Lazarus
„Instagram“ nuotr./Flavia Lazarus

„Su straipsniu jie kartu paskelbė didžiulę nuotrauką, kurioje teigė, kad ten aš, tačiau tai buvo kita juodaodė mergina. Aš ne tik jaučiuosi asmeniškai įžeista ir pažeminta, bet aš jaučiu, kad visa mano rasė negerbiama“, – socialiniame tinkle rašė A.Akech.

„Tai rodo, kad žmonės yra labai neišprusę ir siauro mąstymo, nes jie mano, kad kiekviena juodaodė mergina ir visi afrikiečiai atrodo taip pat“, – apie žurnalo klaidą kalbėjo modelis.

Nesusipratimą taip pat bandė paaiškinti Melburno miesto taryba, kuri buvo atsakinga už nuotraukos nusiuntimą žurnalui. Tarybos atstovas teigė, kad per klaidą buvo nusiųstas ne tas failas.

„Deja, bet agentūra, kuri surengė interviu su Adut Akech, pateikė mums ne tas nuotraukas. „Who“ tiesiogiai kalbėjosi su Adut, kad galėtų paaiškinti, kaip įvyko klaidą ir nuoširdžiai atsiprašyti. Mes taip pat atsiprašome Flavia Lazarus už klaidingą atspausdinimą“, – skelbiama viešame „Who“ žurnalo pareiškime.

Be to, tai nėra pirmas kartas, kai Adut sumaišė su kitais modeliais. Socialiniame tinkle mergina rašė, kad dažnai yra vadinama kitų modelių vardais. „Šios industrijos žmonėms: „Tai nėra nėra gerai ir jūs turėtumėte pasistengti labiau“, – rašė modelis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką