2009-05-07 13:40

Susan Boyle jaunystėje linksmino futbolo aistruolius (video, apklausa)

Pasaulį apskriejo internete išplatintas vaizdelis, kuriame įamžinta per muzikinį realybės šou visai neseniai žaibiškai išgarsėjusi Susan Boyle, kai jai buvo 22-eji.
Senasis Susan Boyle įvaizdis
Senasis Susan Boyle įvaizdis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nekaltai atrodanti, drovi ir gerokai lieknesnė Susan, dėl keistos šukuosenos ir vešlių antakių praminta plaukuotuoju angelu,  dar 1984-aisiais dedeliam būriui futbolo aistruolių scenoje atliko Barbros Streisand kūrinį „The way we were“.

S.Boyle savo šlovės akimirkos laukė apie 25 metus ir per keletą dienų išpopuliarėjo visame pasaulyje. Filmuota medžiaga, kurioje įamžintas moters pasirodymas per muzikinį realybės šou, interneto svetainėje youtube.com peržiūrėta daugiau nei 100 milijonų kartų.

Iš tiesų S.Boyle scenoje ir po 25 metų atrodo panašiai: ta pati laikysena, panaši šukuosena, tas pats balso tembras. Pakito tik moters kūno sudėjimas.

Filmuota medžiaga, kurioje įamžinta S.Boyle dar 1984 metais.

 

VIDEO: Exclusive: Susan Boyle sings The Way We Were at 1984...
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą