15min be reklamos
2023 03 13, 10:43

Susituokė Jordanijos karaliaus dukra Iman: šalyje transliuotos vestuvės, Korano eilutės ir prabanga

Jordanijos karaliaus Abdullah ir jo žmonos karalienės Rania vyriausioji duktė princesė Iman sekmadienį susituokė su Niujorke gyvenančiu finansininku iš garsios graikų šeimos. Privačioje ceremonijoje dalyvavo kai kurie Persijos įlankos karališkosios šeimos nariai, kiti garbūs svečiai ir jaunųjų draugai.
Jordanijos princesės Iman vestuvės
Jordanijos princesės Iman vestuvės / AFP/„Scanpix“ nuotr.

26 metų princesė Iman ir 28 metų jaunikis Jameel Alexander Thermiotis sekmadienį pasirašę santuokos dokumentą monarcho akivaizdoje ir perskaitė po eilutę iš Korano, rašo „Reuters“.

Dalį jautrios ceremonijos tiesiogiai transliavo valstybinė televizija.

Vaizdo įraše, kuriuo dalijosi Jordanijos televizija, matyti, kaip pora eina į pobūvio vietą, kur prie jų prisijungė tradicinė „Ma'an zaffe“ trupė, o paskui šeimos narių apsuptyje pjaustė vestuvinį tortą.

Princesę Iman, vilkinčią baltą suknelę su ilgu šleifu, nėriniuotomis rankovėmis ir deimantine tiara, per rūmų sodus palydėjo sosto įpėdinis princas Husseinas bin Abdullah, jos vyriausiasis brolis.

Ją socialiniuose tinkluose jautriai pasveikino ir motina karalienė Rania.

„Sveikinu, mano brangiausioji Iman, tavo šypsena visada buvo meilės dovana, kurią puoselėjau nuo pat tavo gimimo dienos. Linkiu tau ir Jameeliui kupino meilės ir juoko gyvenimo!“ – rašė karalienė.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Jordanijos princesės Iman vestuvės
AFP/„Scanpix“ nuotr./Jordanijos princesės Iman vestuvės

Apie Iman sužadėtuves su Thermiotisu, gimusiu graikų šeimoje, buvo paskelbta praėjusią vasarą, tačiau santuokos data buvo nustatyta tik praėjusią savaitę.

Birželio 1-ąją vyriausiasis karaliaus Abdullah sūnus kronprincas Husseinas turėtų vesti jauniausią Saudo Arabijos verslininko Khaledo Al Saifo dukterį Rajwa Al Saif.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką