Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 11 02, 22:03

Susituokė „Mis Argentina“ Mariana Varela ir „Mis Puerto Rikas“ Fabiola Valentín

Apie savo meilę anksčiau neatviravusios tituluotos gražuolės – „Mis Argentina“ Mariana Varela (26) ir buvusi „Mis Puerto Rikas“ Fabiola Valentín (22) – pasidalijo džiugia žinia: spalio 28-ąją jos slapta įteisino savo santykius. Pora susituokė privačioje, intymioje ceremonijoje San Chuano santuokų biure Argentinoje.
 „Mis Argentina“ Mariana Varela ir „Mis Puerto Rikas“ Fabiola Valentín
„Mis Argentina“ Mariana Varela ir „Mis Puerto Rikas“ Fabiola Valentín / Socialinių tinklų nuotr.

Pietų ir Lotynų Amerikos grožio konkursų karalienės Mariana Varela ir Fabiola Valentín slapta susituokė spalio 28-ąją. Savo santykių anksčiau neviešinusios merginos naujieną kartu pranešė socialiniame tinkle „Instagram“.

„Nusprendusios savo santykius laikyti privačius, ypatingą dieną atvėrėme jų duris“, – šeštadienį pranešė gražuolės.

Jos pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotos dar niekur neviešintos jų santykių akimirkos: bučiniai paplūdimyje, sužadėtuvės ir vestuvės Argentinoje.

Merginos savo santuoką įteisino privačios vestuvių ceremonijos metu, kuriai abi puošėsi baltai. Mariana Varela pasirinko baltą švarką su juodomis kelnėmis, o Fabiola Valentín vilkėjo baltą švarkelio formos suknelę su kutais apačioje. Po vestuvių jų rankas papuošė beveik identiški žiedai su deimantais.

Pranešusios apie vestuves, tituluotos gražuolės sulaukė didžiulio gerbėjų palaikymo ir sveikinimų.

„Ačiū už visą meilę! Esame palaimintos ir labai laimingos. Linkiu, kad meilė, kurią mums dovanojate, daugintųsi! Begalinis ačiū“, – rašė iš Argentinos kilusi Mariana Varela.

cjskjcc
cjskjcc

Fabiola Valentín antrino žmonai: „Kokia palaima skaityti kiekvieną žinutę. Ačiū visiems už jūsų žodžius ir gerus linkėjimus“.

Jaunavedės susipažino 2020-aisiais, konkurso „Miss Grand International“ metu. Jų meile socialiniuose tinkluose pasidžiaugė ir buvusi konkurso čempionė Abena Akuaba.

„O Dieve, sveikinu, MGI subūrė gražią sąjungą“, – po įrašu apie vestuves komentavo kita gražuolė.

Fotogalerija:

Tiesa, buvusios „Mis Argentinos“ ir „Mis Puerto Riko“ titulo savininkės anksčiau savo romantinius santykius laikė paslaptyje, nors socialiniuose tinkluose dažnai dalijosi viena kitos nuotraukomis ir dviprasmiškais komentarais.

Sausio mėnesį M.Varela paviešino kadrą, kuriame ji ir F.Valentín dėvi vienodas „New York Yankees“ kepuraites ir susiglaudusios skruostais pozuoja saulėlydžio fone.

Tuo tarpu F.Valentín 2021 m. gruodį pasidalijo „Instagram“ nuotraukų serija, kurioje dabartinės sutuoktinės pora pozuoja su bikiniais, o viename kadre matyti, kaip jos laikosi už rankų.

2021-ųjų balandį M.Varelai ji skyrė iš pažiūros platonišką teiginį: „Viena didžiausių šios patirties dovanų buvo tavo draugystė. Šis procesas su tavimi buvo ypatingas ir tikras. Pasiilgau tavęs, mano mergaite“, – rašė ir pasidalijo nuotraukomis, kuriose jos maudosi ir susikabinusios eina gatve.

Sausį ji pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame – dar daugiau judviejų draugystės akimirkų. Jas lydėjo užrašas "Aš myliu tave".

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką