15min be reklamos
2023 03 07, 08:36

Sužadėtuves nutraukusi Avril Lavigne patvirtino gandus apie romaną su Tyga: nebeslepia jausmų

Dar visai neseniai pranešta, kad praėjus 10 mėnesių po sužadėtuvių išsiskyrė scenos žvaigždės Mod Sun (35) ir Avril Lavigne (38). Tuo metu kalbėta, kad į skyrybų reikalą gali būti įsipainiojęs trečias asmuo – reperis Tyga (33), ir nors tada kalbos neigtos, pora nebesislapsto – Paryžiaus mados savaitėje viešai demonstravo romantiškus jausmus.
Avril Lavigne ir Tyga
Avril Lavigne ir Tyga / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Avril Lavigne ir Tyga gandus apie savo romaną patvirtino pirmadienį, per Paryžiaus mados savaitės renginį, praneša „Page Six“. 38 metų rokerė ir 33 metų reperis nuo veidų negalėjo paslėpti šypsenų ir daugybės žmonių akivaizdoje mėgavosi šiltais prisilietimais.

Muzikantai buvo nufotografuoti besibučiuojantys ir besilaikantys už rankų vakarėlyje „Mugler x Hunter Schafer“. Pastebėta, kaip vienu metu Tyga ranka apglėbė A.Lavigne kaklą, o kita ranka suėmė jai už veido.

Anksčiau tą pačią dieną įsimylėjėliai sėdėjo pirmoje „Ottolinger“ šou eilėje. Jiedu atrodė įsimylėję ir nuolat kažką šnabždėjo vienas kitam į ausį.

Apie jų romaną gandai pasklido vasario pabaigoje, kai portalas TMZ paskelbė nuotraukas, kuriose A.Lavigne apkabina reperį Tygą po vakarienės restorane. Nuotraukos sukėlė gandus apie romantiškus jausmus tarp jųdviejų, tačiau šaltinis portalui „People“ tai paneigė.

Bene tuo pačiu metu pasklido žinia, kad praėjus mažiau nei metams po sužadėtuvių, poproko muzikantai Avril Lavigne ir Mod Sun nusprendė nutraukti savo santykius.

„Pastaruosius du mėnesius Avril Lavigne ir Mod Sun susitikinėjo ir bendravo, tačiau kaip pora jie nebėra kartu“, – šaltinis teigė portalui.

„Avril ir Tyga yra nuoširdūs draugai ir nieko daugiau. Į išsiskyrimą nebuvo įsitraukęs trečias asmuo“.

Visgi Mod Sun atstovas spaudai apie skyrybas teigė nieko negirdėjęs. Savo pareiškime „People“ jis sako: „Jie buvo kartu ir susižadėję dar prieš tris dienas, kai Mod Sun išvyko į gastroles, tad jei kas nors pasikeitė, tai jam – naujiena“.

Socialinių tinklų nuotr./Avril Lavigne ir Mod Sun sužadėtuvių akimirka
Socialinių tinklų nuotr./Avril Lavigne ir Mod Sun sužadėtuvių akimirka

Primename, kad žinia apie sužadėtuves su Avril Lavigne atlikėjas Mod Sun pasidalijo savo instagrame dar praėjusių metų pavasarį. Šalia romantiškų nuotraukų nugulė ne ką mažiau aistringi žodžiai, skirti mylimajai būsimai žmonai.

„Dieną, kai tave sutikau, žinojau, kad esi ta vienintelė,

Amžinai kartu, kol baigsis mūsų dienos.

Aš turėjau svajonę pasipiršti Paryžiuje,

Ten ir ištraukiau žiedą ir paprašiau tavęs jį dėvėti.

Buvau ant vieno kelio ir žiūrėjau tau į akis.

Tu buvai per graži, kad galėčiau apibūdinti žodžiais.

Paėmiau tavo ranką ir įkvėpiau oro,

Pasakiau – ar tekėsi už manęs?

Ir tu pasakei taip. Myliu tave, Avril“, – rašė jis.

Dainininkė taip pat pasidalijo gražia nespalvota nuotrauka, kurioje Modas, priklaupęs ant vieno kelio, o fone matomas Eifelio bokštas. Prancūzišką saldžią nuotrauką Avril papildė prancūzišku prierašu: „Taip, mylėsiu tave amžinai!“

Savo instagrame paviešintame nuotraukų albume Avril pademonstravo nuostabų sužadėtuvių žiedą. Ji papasakojo apie jį užsienio leidiniui, sakydama, kad ant jo išgraviruoti pirmieji Modo jai pasakyti žodžiai: „Hi Icon“.

Atlikėja A.Lavigne pirmą kartą ištekėjo už grupės „Sum 41“ nario Darycko Whibley, tačiau vos po trejų santuokos metų juodu išsiskyrė.

Antru dainininkės vyru tapo „Nickelback“ lyderis Chadas Kroegeris, tačiau ir su juo santuoka nebuvo ilga – skyrybos įvyko po dvejų metų.

Santykiai su trečiuoju mylimuoju Phillipu Sarofimu baigėsi po mažiau nei dvejų kartu praleistų metų. Dainininkė ir milijardierius investuotojas iš JAV pirmą kartą kartu buvo pastebėti 2018-ųjų kovą vakarieniaujantys Los Andžele. Skelbiama, kad pora susipažino dėka bendrų draugų ir tada jau susitikinėjo keletą mėnesių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką