-50% metinei prenumeratai. 15 dienos proga!
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

T.Cruise'as staiga išsiskyrė su 25 metais jaunesne ruse E.Khayrova: skyrybos – po pažinties su vaikais

Tomas Cruise'as išsiskyrė su savo mylimąja, buvusia rusų oligarcho ir deimantų prekeivio Dimitrijaus Cvetkovo žmona Elsina Khayrova. Poros išsiskyrimas įvyko praėjus vos kelioms dienoms po Holivudo žvaigždės pažinties su jos vaikais.
Tomas Cruise'as ir Elsina Khayrova
Tomas Cruise'as ir Elsina Khayrova / „Vida Press“ ir „Instagram“ nuotr.

Manoma, kad 61 metų aktorius ir 36 metų Elsina, kuri yra buvusi oligarcho Dimitrijaus Cvetkovo žmona, pirmą kartą susitiko praėjusių metų gruodį per vakarėlį viename iš Londono Mayfair mikrorajone esančių klubų. T.Cruise’ą su 25 metais jaunesne moterimi matę žmonės sakė, kad šie kartu šoko ir atrodė tiesiog neišskiriami.

Visgi, kaip rašo „Daily Mail“, dabar paaiškėjo, kad poros keliai jau išsiskyrė. Pora skirtingais keliais pasuko praėjus vos kelioms dienoms po to, kai T.Cruise'as susipažino su mylimosios vaikais.

Vida Press nuotr./Tomas Cruise'as
Vida Press nuotr./Tomas Cruise'as

Teigiama, kad skyrybas inicijavo T.Cruise'as, tačiau su Elsina norėjo likti draugais. Pora gyvena tame pačiame daugiabutyje Londone, tad, kaip užsienio žiniasklaidai teigė artimas porai šaltinis, santykių nutraukimas pykčiais ateityje būtų sukėlęs diskomfortą – būtų nejauku sutikti vienas kitą tame pačiame lifte.

„Jokių pykčių tarp jų nėra, Tomo akimis, jų santykiai paprasčiausiai baigėsi“, – „The Sun“ sakė artimas šeimai šaltinis.

Elsina turi sūnų ir dukrą iš ankstesnės santuokos su rusų oligarchu ir deimantų prekeiviu Dimitrijumi Cvetkovu.

Praėjusiais metais Elsinos vardas nuskambėjo rusų žiniasklaidoje, kuomet ji buvo kaltinama nuslėpusi didelę dalį turimo turto nuo tuometinio vyro D.Cvetkovo. Tarp nuslėptų daiktų – prabangi 1 mln. svarų vertės moteriškų rankinių kolekcija.

O 2022 metais ji stojo prieš teismą, kuriame buvo priversta sumokėti skolą firmai, jos namų kieme įrengusiai fontaną. Pasirodo, kad moteris nebuvo atsiskaičiusi už darbus. Po teismo verdikto, Elsinai teko pakloti net 117 tūkst. svarų.

Elsiną užsienio žiniasklaida įvardina kaip britų aukštuomenės liūtę. Pastaroji ne kartą pastebėta įvairiuose renginiuose, kuriuose lankosi visa britų aukštuomenės grietinėlė.

Socialinių tinklų nuotr./Elsina Khayrova
Socialinių tinklų nuotr./Elsina Khayrova

T.Cruise’o romanas su Elsina buvo vienas iš pirmųjų viešai paskelbtų aktoriaus romanų po skyrybų su trečiąja žmona Katie Holmes, kurios įvyko dar 2012 metais. Garsus vyras taip pat buvo vedęs Nicole Kidman bei Mimi Rogers. Visas jo buvusias žmonas siejo bendra profesija – aktorystė.

„Scanpix“ nuotr./Tomas Cruise'as ir Katie Holmes su dukra Suri
„Scanpix“ nuotr./Tomas Cruise'as ir Katie Holmes su dukra Suri

Prieš tai nuaidėjo gandai, kad vyras susitikinėja su kolege, „Misija: neįmanoma“ filmo aktore Hayley Atwell, tačiau romanas nebuvo patvirtintas.

Pastaruoju metu T.Cruise’as daug laiko praleidžia Londone. Aktorius ne kartą viešai išreiškė savo pagarbą Jungtinei Karalystei ir britams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius