15min be reklamos

Tailande kraupiai nužudytas Ukrainos modelis: kūno bandyta atsikratyti padedant „Google Translate“

Didžiojoje Britanijoje gyvenantis reklamos verslo savininkas prabangiuose Bankoko apartamentuose pjūklu supjaustė ukrainietę draugę ir, pasinaudojęs „Google Translate“, ieškojo, kaip atsikratyti kūno.
Brutaliai nužudytas modelis Alona Savčenko
Brutaliai nužudytas modelis Alona Savčenko / Vida Press ir socialinių tinklų nuotr.

Prabangiuose apartamentuose Tailande, kuriuose gyveno ukrainietė su draugu lenku, rastas žiauriai pjūklu supjaustytas ukrainiečių modelis. Žudikas, kaip įtariama, naudodamasis „Google Translate“ prašė padėti atsikratyti jos kūno, pranešė DailyMail.

Balandžio 29 d. 24 metų Alona Savčenko kartu su savo partneriu 25 metų Janu Jerzy Lagoda-Filippowu apsigyveno Bankoko viešbučio „Key Sathorn-Charoenraj“ apartamentuose.

J.J.Lagoda-Filippowas turėjo reklamos verslą, registruotą Londono Vest Endo rajone, Kovent Gardene, o A.Savčenko anksčiau jam pozavo fotosesijose.

Pora atrodė laiminga, kai kartu įžengė į viešbutį, o koridoriaus vaizdo kamerų įraše matyti, kad eidami link savo kambario jie šypsosi.

Tačiau gegužės 15 d. rytą apsaugos darbuotojams kilo įtarimų, kai lenkų turistas vienas ir skubėdamas išėjo iš pastato, vilkdamasis su savimi bagažą, be to, atrodė labai susinervinęs.

J.J.Lagoda-Filippowas iškvietė taksi, kurio vairuotojas Surachai Sabaibangas vėliau paskambino į viešbutį ir informavo apie keistą lenko elgesį, nes keleivis esą naudodamasis „Google Translate“ programėle paprašė padėti supjaustyti kūną.

Vaizdo stebėjimo kamerų įraše, kuriame užfiksuota, kaip J.J.Lagoda-Filippowas išeina iš viešbučio, matyti, kaip jis drebėdamas išlipa iš lifto, o iš paskos tempia lagaminą.

Po taksisto Surachai skambučio, viešbučio darbuotojai nuvyko patikrinti poros kambario 32 aukšte, kur ant lovos rado supjaustytą A.Savčenko kūną.

Jaunos moters veidas buvo kruvinas, o kairioji ranka buvo nupjauta ties riešu.

Jos galva taip pat buvo iš dalies nupjauta gilia pjautine žaizda nuo kaklo iki kairiojo peties, o medikai nustatė, kad ji taip pat patyrė durtinę žaizdą krūtinėje.

Šalia jos kūno gulėjo krauju aplaistytas 2 pėdų ilgio pjūklas. Tyrėjai mano, kad A.Savčenko buvo mirusi maždaug parą prieš ją aptinkant, todėl galima manyti, kad ji buvo nužudyta savaitgalį prieš J.J.Lagodai-Filippowui bandant pabėgti.

Policijos pulkininkas leitenantas Pongpunas Phonharnas iš Wat Phraya Krai rajono nuovados sakė: „Nukentėjusioji atvyko į viešbutį su savo draugu balandžio 29 d., tačiau gegužės 15 d. apie vidurdienį jis išvyko be jos.

Sužinojome, kad jis pasisamdė taksi, kad nuvežtų jį į Sa Kaeo provinciją. Tikėtina, kad jis bandė kirsti sieną į Kambodžą.“

Po šio radinio pareigūnai susisiekė su taksi vairuotoju ponu Surachai ir apklausė jį.

Vairuotojas pasakojo: „Pasiėmiau įtartiną keleivį, kuris per „Google Translate“ pasakė, kad nori žaisti kazino. Neradęs tinkamos vietos, jis per programėlę paprašė manęs, kad už 1 500 batų (44 JAV dolerius) padėčiau supjaustyti jo merginos kūną.“

Sutrikęs dėl nerimą keliančio prašymo, Surachai, kaip pranešama, nuvežė J.J.Lagodą-Filippową į viešbutį Bankoko Sathorno rajone ir tik tada paskambino į viešbutį, kuriame jis buvo apsistojęs.

Netrukus po to, kai viešbučio darbuotojai aptiko A.Savčenko kūną, pasienio pareigūnams buvo paskelbta parengtis, o pirmadienio vakarą J.J.Lagoda-Filippowas buvo sugautas už 135 mylių esančiame Aranjaprateto pasienio kontrolės punkte Sa Keu provincijoje.

Jis buvo sulaikytas Vat Prajos Krai policijos nuovadoje apklausai, o policija apie jo sulaikymą informavo Lenkijos ambasadą. Tyrimas tęsiamas.

Policijos pulkininkas leitenantas Pongpunas Phonharnas pridūrė: „Įtariamasis buvo labai ramus, kai buvo sulaikytas. Jis buvo sulaikytas apie 4 val. ryto.“

„Savo kameroje jis išgėrė kavos ir pradėjo mankštintis, tarsi tai būtų jo įprasta rytinė rutina. Jis nieko nesakė.

Susisiekėme su Lenkijos ambasada ir susitarėme, kad vėliau šiandien atvyks ambasados pareigūnai“, – sakė pareigūnas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką