Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 11 08, 10:09

B.Cooperis ir I.Shayk – vėl drauge: užfiksuoti romantiškai leidžiantys laiką

Apie tai, kad Holivudo žvaigždė Bradley Cooperis (47) ir jo buvusi mylimoji, modelis Irina Shayk (36) – vėl kartu, kalbos netilo jau kelis mėnesius. Spėjimai nebuvo laužti iš piršto – pastaruoju metu daug laiko kartu praleidžiančios žvaigždės leidosi į romantišką pasivaikščiojimą, kurio metu nebeslėpė jausmų.
Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.
Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.

Prieš trejus metus išsiskyrę Bradley Cooperis ir Irina Shayk jau kelis mėnesius kurstė spekuliacijas, kad atnaujino savo romaną.

Regis, gandai galiausiai patvirtino. Apie tai byloja romantiškas pirmadienio pasivaikščiojimas Niujorko gatvėmis.

B.Cooperis ir I.Shayk kartu vedžiojo šunį ir buvo puikiai nusiteikę. Rodos, jiedu negalėjo vienas nuo kito atsitraukti: vaikščiojo susikibę rankomis, šnekučiavosi, apsikabino, o Irina įžūliai patapšnojo Bradley per užpakaliuką.

Kalbos apie atsinaujinusį romaną kilo dar vasarą, kai I.Shayk pasidalijo nuotraukomis iš bendrų jos ir B.Cooper atostogų Bahamų salose.

Rugpjūtį vienas informatorius sakė „Page Six“ sakė, kad 2019 m. išsiskyrusios įžymybės palaiko draugiškus santykius, o šios atostogos „buvo tikra šeimyninė išvyka ir jie svarsto galimybę vėl būti kartu“.

Šaltinio teigimu, buvusi pora svarsto galimybę susilaukti daugiau vaikų. Jis tvirtino, kad Irina „norėtų, jog jų 5-erių dukra Lea turėtų broliuką ar sesutę“ ir kad Bradley pritaria šiai idėjai.

Natūralu, kad keletą mėnesių augę gandai anksčiau ar vėliau turėjo pasiekti kulminaciją. Jos gerbėjai labai laukė, tuo labiau, kad didžiulių įtarimų sukėlė Helovino šventė, kurį I.Shayk ir B.Cooperis minėjo kartu su dukra.

Modelis savo instagrame paviešino šmaikščią nuotrauką, kurioje ji aktoriui, dėvinčiam meškos kostiumą, sėdi ant kelių. Pati Irina pasirinko pikantišką JAV modelio Bettie Page įvaizdį ir gundančiai žvelgė į kamerą.

Tiesa, liepą pasklido gandai, kad Bradley Cooperis keletą mėnesių slaptai susitikinėja su Hillary Clinton patikėtine Huma Abedin.

Šaltiniai teigė, jog aktorių ir buvusią politiko Anthony Weinerio žmoną supažindino žurnalo „Vogue“ redaktorė Anna Wintour, kuri yra artima jiems abiems.

Dar kiek anksčiau „Page Six“ pastebėjo, jog gegužės 2 d. pora kartu atvyko į „Met Gala“ pokylį, tačiau išsiskyrė ant raudonojo kilimo. H.Abedin pozavo prieš fotoaparatus, o B. Cooperis laikėsi kiek atokiau nuo jos. Vis tik vėliau buvo pranešta, kad jų bendravimas – atsitiktinis.

Po išsiskyrimo B.Cooperis ir I.Shayk kartu buvo užfiksuoti ir anksčiau. 2020-aisiais Niujorke jie pastebėti leidžiantys laiką su jųdviejų dukra Lea De Seine. Modelis ir aktorė vienas kitą buvo apsikabinę ne taip, kaip tai daro problemų turinčios poros. Be to, I.Shayk teigiama, B.Cooperį pabučiavo į kaklą.

Jau tuomet buvo kalbama, kad buvę įsimylėjeliai vis daugiau laiko praleidžia drauge ir galvoja apie susitaikymą po skandalingo aktoriaus ir dainininkės Lady Gagos pasirodymo 2019 -ųjų „Oskarų“ apdovanojimų ceremonijoje.

Pamatykite minimą pasirodymą:

Jausmingas duetas sulaukė kontroversiškų reakcijų – ne vienam jis pasirodė nepagarbus abiejų žvaigždžių antrųjų pusių atžvilgiu.

Kaip tik po jo užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad I.Shayk ir B.Cooperis užbaigė ketverius metus trukusį romaną. Ryšys tarp jų užsimezgė 2015 m., 2016 m. jiedu tapo pora, o 2017 m. susilaukė dukros.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką