-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Tayloras Lautneris rezga romaną su Philo Collinso dukra

Pasak bulvarinės spaudos, pastarosiomis dienomis „Saulėlydžio“ sagos aktorius Tayloras Lautneris turi daug priežasčių šypsotis. Ir net todėl, kad „Saulėlydis“ buvo įvertintas Žmonių simpatijų apdovanojimuose, o dėl besimezgančio romano su kolege aktore Lily Collins.
Tayloras Lautneris
Tayloras Lautneris. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

L.Collins, kuri yra garsaus britų daininininko Philo Collinso dukra, drauge su T.Lautneriu vaidina veiksmo trileryje „Abduction“ (liet. „Pagrobimas“). Teigiama, kad aktorių santykiai vis šyla. „Jie susitikinėja, tačiau spręsti, kuo visa tai baigsis, labai anksti – juk jie tokie jauni“, – PopEater.com sakė porai artimas šaltinis.

21-erių L.Collins filme „Nematoma pusė“ vaidino aktorės Sandros Bullock vaidinamos herojės dukterį. Anksčiau mergina susitikinėjo su vienu kaskadininku, o vėliau susidomėjo 18-mečiu T.Lautneriu.

„Scanpix“ nuotr./Lily Collins
Lily Collins

Nors ne vienas iš aktorių nepatvirtino jų santykių, žurnalistai ne sykį yra juos matę kartu. Pirmąsyk T.Lautneris ir L.Collins drauge pasirodė po „Saulėlydžio“ sagos filmo „Užtemimas“ premjeros vykusiame vakarėlyje. Vėliau pora lankėsi sporto varžybose, o lapkritį T.Lautneris net susitiko su L.Collins tėvu. „Philas griežtai vertina Lily vaikinus, bet su Tayloru jie sutaria“, – britų žurnalui „Marie Claire“ sakė šaltinis.

Šiuo metu T.Lautneris filmuojasi kino juostoje „Brėkštanti aušra“, kuri filmuojama Luizianos valstijoje, tad, manoma, kad L.Collins taip pat turėtų ten pasirodyti. Kai kurių šaltinių teigimu, mergina neva žadėjusi aplankyti mylimąjį per filmavimus. „Jie miela pora. Kai bus išleistas „Pagrobimas“, jie galės daugiau laiko praleisti kartu, nes turės vykti į reklaminius filmo turus“, – sakė Popeater.com šaltinis.

Filmas „Pagrobimas“ kino teatruose turėtų pasirodyti 2011-ųjų rugsėjo pabaigoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius