2023 01 20, 17:38

Prekyba žmonėmis įtariamam Andrew Tate'ui – nemalonios žinios iš teismo

Bukarešto teismas penktadienį vienam mėnesiui pratęsė prieštaringai vertinamo interneto veikėjo Andrew Tate'o, įtariamo prekyba žmonėmis, išprievartavimu bei nusikalstamos grupuotės kūrimu, ir jo brolio Tristano suėmimą, pranešė prokurorai.
Andrew Tate'as
Andrew Tate'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Prokuratūros prašymu teismas sutiko abiejų brolių Tate'ų suėmimą pratęsti iki vasario 27 dienos“, – naujienų agentūrai AFP sakė Rumunijos organizuoto nusikalstamumo ir terorizmo tyrimų direktorato (DIICOT) atstovė spaudai Ramona Bolla.

Jungtinės Karalystės ir JAV pilietybes turintis buvęs profesionalus kikboksininkas A.Tate'as, jo brolis ir dvi rumunės buvo sulaikyti gruodžio 29 dieną – iš pradžių 24 valandoms.

Tačiau Bukarešto teismas tuomet patenkino prokurorų prašymą pratęsti jų sulaikymą iki 30 dienų, nes buvo tikimybė, kad jie gali bandyti pabėgti arba kitaip vengti tyrimo.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Andrew Tate'as
AFP/„Scanpix“ nuotr./Andrew Tate'as

Manoma, kad keturi įtariamieji verbavo ir išnaudojo moteris, versdami jas atlikti „priverstinį darbą... ir pornografinius veiksmus, siekiant gaminti ir platinti tokią medžiagą“ internete, kad „gautų didelę finansinę naudą“.

DIICOT prokurorai kelis mėnesius vykdė įtariamųjų veiklos tyrimą ir balandžio mėnesį atliko kratą A.Tate'o viloje.

Gruodžio pabaigoje Rumunijos policija surengė reidus penkiose šalies vietose. Buvo areštuota daug vyrų turto, įskaitant prabangių automobilių kolekciją.

2016 metais A.Tate'as dalyvavo televizijos laidoje „Big Brother“, bet buvo pašalintas po to, kai pasirodė vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip jis užpuolė moterį.

Vėliau jis ėmė skleisti savo prieštaringas pažiūras socialinių tinklų platformose, kol buvo uždraustas dėl mizoginiškų pasisakymų ir neapykantos kalbos.

Tačiau Elonui Muskui nusipirkus „Twitter“, A.Tate'ui buvo leista į jį sugrįžti, o jo paskyra „Cobratate“ šiuo metu turi 4,5 mln. sekėjų.

A.Tate'as su broliu prieš kelerius metus persikėlė į Rumuniją.

BNS

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką