Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 29, 15:13

Teksaso universitetas siūlo Harry Styleso studijas: nesimokys apie asmeninį gyvenimą

Kitų metų pavasarį Teksaso universiteto studentai turės galimybę mokytis apie Harry Stylesą. Tai yra pirmą kartą britų popžvaigždei skirtas koledžo kursas.
Harry Stylesas
Harry Stylesas / „Scanpix“ nuotr.

Harry Stylesas ir įžymybių kultas – skaitmeninės istorijos docentas dr. Louie Deanas Valencia socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė, kad 2023 m. pavasarį Teksaso valstijos universiteto studentams bus suteikta galimybė studijuoti atlikėjo istoriją, kaip teigia Forbes.com.

Kurso metu daugiausia dėmesio bus skiriama Harry Stylesui ir jo karjeros sąsajoms su šiuolaikinėmis įžymybėmis, gerbėjų kultūra, lytimi ir seksualumu, kultūra, vartotojiškumu bei kitomis temomis, rašoma dr. Valencia paskelbtame kurso aprašyme.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Harry Stylesas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Harry Stylesas

Dr. Valencia teigimu, kursai nebus skirti asmeniniam Styleso gyvenimui, tačiau bus gilinamasi į jo meną ir aktyvumą, taip pat literatūrą, filosofiją ir muziką, kurią jis pripažino kaip turinčią įtakos jo karjerai, taip pat į jo lyčiai neutralią grožio liniją „Pleasing“.

Daktaras teigė, kad studentai H.Stylesą studijuos taip, kaip studijuojame Shakespeare'o, Toni Morison, Virginios Woolf ar bet kurio kito didžio menininko kūrybą.

Šis kursas bus įskaičiuotas į baigiamųjų, pasaulio ar Europos istorijos, tarptautinių ar Europos, populiariosios kultūros, lyčių ir moterų studijų reikalavimus.

H.Stylesas yra naujausias dainininkas, kurio kūrybai skirtas visas koledžo kursas. Šių metų pradžioje Niujorko universitete prasidėjo kursas apie Taylor Swift, kurį vedė „Rolling Stone“ žurnalistė Brittany Spano. Gegužę T.Swift kalbėjo universiteto baigimo ceremonijoje ir gavo garbės meno daktaro vardą.

Beyoncé taip pat buvo daugelio universitetų kursų dėmesio centre visame pasaulyje, įskaitant Kopenhagos universitetą, Kalifornijos politechnikos valstybinį universitetą, Teksaso universitetą San Antonijuje ir Rutgerso universitetą. 2010 m. Pietų Karolinos universitete buvo siūlomas sociologijos kursas, skirtas Lady Gagai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką