15min be reklamos
2023 02 28, 13:32

Tęsiasi Krydo legenda: režisūrinis Michaelo B.Jordano debiutas tapo iššūkiu ne tik filmavimuose

Į Lietuvos kino ekranus atkeliauja juosta „Krydas 3: legenda tęsiasi“. Iš pradžių pasirodęs kaip Rokio Balboa tęsinys, dabar „Krydas“ sulaukė jau trečiosios savo istorijos dalies, kurios režisieriumi tapo pati veiksmo dramos žvaigždė Michaelas B.Jordanas. Tiesa, jam teko paprakaituoti ne tik filmavimo aikštelėje ir ne tik režisieriaus kėdėje, rašoma „CLINIC 212“ pranešime spaudai.
Kadras iš filmo „Krydas 3: legenda tęsiasi“
Kadras iš filmo „Krydas 3: legenda tęsiasi“ / CLINIC 212 nuotr.

Nuo 2014 metų aktoriaus asmeniniu treneriu dirbantis sportininkas Correy Callietas atskleidė, ką įžymybei teko patirti, kad ekranuose atrodytų kaip tikras kovotojas.

„Dėl įtempto darbų grafiko nebuvo įmanoma rengti normalių treniruočių, todėl kai sakoma „greitasis maistas“, mes darydavome „greitas treniruotes“ vos atsiradus kokiai 1,5 val. laisvo laiko tarp filmavimų. Tai nepavydėtinas grafikas, tačiau vienintelė proga Michaelui drąsiai išsirengti iki pusės ir priešais kameras demonstruoti ištreniruotą savo kūną“, – „Insider“ pasakojo jo treneris.

CLINIC 212 nuotr./Kadras iš filmo „Krydas 3: legenda tęsiasi“
CLINIC 212 nuotr./Kadras iš filmo „Krydas 3: legenda tęsiasi“

Jis teigė, jog intensyviausios treniruotės prasidėjo likus keturiems mėnesiams iki filmavimų pradžios ir vyko 6 dienas per savaitę.

„Sportuodavome kartą arba du per dieną, kiekvienas užsiėmimas buvo skirtas skirtingoms raumenų grupėms. Taip pat greta vykdavo ir bokso treniruotės, juk filme Michaelui reikėjo parodyti, ko išmoko ringe“, – pasakojo C.Callietas.

Franšizės gerbėjai pamena, jog treniruojamas legendinio Rokio Balboa, prieš penkerius metus Adonis Krydas ringe sudorojo savo trenerio priešininko Ivano Drago sūnų Viktorą. Nuo tada sunkiu darbu, pasišventimu ir užsispyrimu išsikovojęs pagarbą ir vietą bokso Olimpe, Adonis gyvena nuostabų gyvenimą – tiek profesine, tiek asmenine prasme. Kol vieną dieną jo pasaulį supurto naujas iššūkis.

CLINIC 212 nuotr./Kadras iš filmo „Krydas 3: legenda tęsiasi“
CLINIC 212 nuotr./Kadras iš filmo „Krydas 3: legenda tęsiasi“

Naujasis filmas „Krydas 3: legenda tęsiasi“ pasakos, kaip po ilgų metų kalėjime į laisvę išeina Adonio vaikystės bičiulis Deimianas Andersonas. Vaikystėje būtent Deimianui buvo pranašaujama didinga ateitis ringe, tačiau žiaurus likimas viską pasuko kita linkme. Jausdamasis, kad iš jo buvo atimtas visas gyvenimas, Deimianas yra pasiryžęs savo svajonės ir toliau siekti bet kokia kaina.

Deimianas meta iššūkį pajėgiausių boksininkų viršūnėje karaliaujančiam Krydui. Supratęs, kad buvęs bičiulis nusiteikęs rimtai, šis neturi kitos išeities, tik priimti iššūkį ir kibti į treniruotes. Tačiau šįkart ringe bus sprendžiamas ne vien bokso čempiono klausimas – Adoniui teks stoti į akistatą ir su savo paties praeities klaidomis.

Veiksmo drama „Krydas 3: legenda tęsiasi“ Lietuvos kino teatruose – nuo kovo 3 dienos.

Filmo anonsas:

VIDEO: KRYDAS III: Legenda tęsiasi / Creed III - tik kinuose nuo kovo 3 d. (anonsas)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką