Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 05, 14:10

Turkijoje N.Baskovą sutikusi ukrainietė uždavė jam nepatogų klausimą: žiūrėkite video

Rusijos dainininkas Nikolajus Baskovas, Vladimiro Putino šalininkas, šiuo metu poilsiauja ir pramogauja Turkijoje. Ten atostogaujantį vyrą netikėtai užkalbino ukrainietė, kuri uždavė jam nepatogų klausimą apie jos tėvynėje vykstantį Rusijos sukeltą karą.
Nikolajus Baskovas
Nikolajus Baskovas / Socialinių tinklų nuotr. ir stop kadras

Putino politiką palaikantis Rusijos estrados dainininkas Nikolajus Baskovas viešėdamas Turkijoje susidūrė su ukrainiete, kuri pasmerkė jo poziciją dėl karo Ukrainoje, rašo unian.net.

„Youtube“ vartotoja Di Os nufilmavo N.Baskovo ir merginos pokalbį, o vaizdo įrašą paviešino minėtoje platformoje. Pasak jos, incidentas įvyko viešbutyje „D Maris Bay“, esančiame Turkijos Hisaronu kaime.

Vaizdo įraše matyti, kaip N.Baskovas šoka ir linksminasi moterų kompanijoje. Pastebėjęs, kad į jį atsukta kamera, jis pradeda eiti link jį filmuojančio žmogaus. Tada viena mergina, atsisukusi į dainininką, rėžia jam nepatogų klausimą.

„Aš norėjau jums pasakyti, aš esu iš Ukrainos. Rusija dabar bombarduoja Ukrainą kiekvieną dieną, o jūs čia linksminatės. Kaip jums, ar normalu linksmintis?“ – paklausė ji.

Atsakydamas rusų dainininkas pareiškė, kad jis ne linksminasi, o „ilsisi“. Po to viena iš moterų paslėpė jį nuo fotoaparato, o jis pats nusprendė palikti incidento vietą. Su juo atsisveikindama ukrainietė sušuko „Slava Ukraini!“.

Žiūrėkite vaizdo įrašą:

VIDEO: Басков, развлекающийся в Турции, получил отрезвляющую дозу «Слава Україні»!

Primename, kad N.Baskovas viešai palaiko karą, kurį V.Putinas pradėjo Ukrainoje. Kovo 7 dieną Ukrainos teismas leido suimti Rusijos agresiją palaikantį dainininką N.Baskovą, kartu pradėta ir jo įtraukimo į tarptautinį ieškomų asmenų sąrašą procedūra. Ukrainos generalinė prokurorė I.Venediktova pabrėžė, kad netrukus N.Baskovą sulaikys šalies, kurios sieną jis kirs, teisėsaugos pareigūnai.

„Nikolajau Viktorovičiau Baskovai, nuo šios dienos jūsų procesinis statusas Ukrainos valstybės teritorijoje – įtariamasis. Kitaip tariant, Ukrainos prokurorai mano, kad padarėte nusikaltimą, už kurį numatyta laisvės atėmimo bausmė. Be to, Ukrainos teismas, išnagrinėjęs tyrimo ir prokuratūros poziciją, padarė išvadą, kad galima patenkinti prašymą dėl jūsų suėmimo“, – rašė ji.

Tos pačios dienos pavakarę N.Baskovas instagrame parašė žinutę, kuria atvirai grasino prokurorei I.Venediktovai. Jis teigė, kad kreipsis į tribunolą, nes esą Ukrainoje su žmonėmis bandomi biologiniai ginklai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką