Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 07 06, 15:29

Ukrainoje žuvo Brazilijos snaiperė ir modelis Thalito: kovojo tris savaites

Per raketų ataką Ukrainoje, Charkive, tragiškai žuvo Brazilijos modelis ir snaiperė Thalito do Valle (39). Kovotoja mirė praėjus vos trims savaitėms po to, kai stojo ginti karo niokojamos šalies, rašo „Daily Mail“.
Thalito do Valle
Thalito do Valle / Socialinių tinklų nuotr.

Brazilijos modelis ir snaiperė žuvo per Rusijos raketų smūgį Ukrainoje, praėjus vos trims savaitėms po to, kai prisijungė prie kovos su V.Putino pajėgomis. 39-erių Thalito do Valle dalyvavo misijose visame pasaulyje, o anksčiau kovojo prieš ISIS Irake.

Ji žuvo praėjusią savaitę po to, kai raketa pataikė į jos bunkerį Charkive, kuris per visą karą buvo intensyviai bombarduojamas.

Per išpuolį taip pat žuvo buvęs Brazilijos kariuomenės karys 40-metis Douglas Burigo, kuris grįžo į bunkerį ir rado Thalitą.

Socialinių tinklų nuotr./Thalito do Valle
Socialinių tinklų nuotr./Thalito do Valle

Thalito savo patirtį fiksavo „YouTube“ kanale, kur jos vaizdo įrašai apie kovą su ISIS sulaukė daugiau nei 30 000 peržiūrų.

Jaunystėje dirbusi modeliu ir aktore, anksčiau ji studijavo teisę, su nevyriausybinėmis organizacijomis dalyvavo gelbstint gyvūnus.

Jos vaizdo įrašuose atskleidžiama, kaip ji buvo apmokyta snaipere, kai prisijungė prie Irako Kurdistano regiono ginkluotųjų pajėgų.

Thalito brolis Theo Rodrigo Viera apibūdino ją kaip didvyrę, turinčią pašaukimą gelbėti gyvybes ir dalyvauti humanitarinėse misijose. Jis paaiškino, kad ji Ukrainoje buvo tik tris savaites, rašo „Daily Mail“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką