15min be reklamos
2022 10 17, 21:30

Victoria Beckham debiutavo Paryžiuje: „Negaliu patikėti, kad tai pagaliau įvyko“

Dizainerė Victoria Beckham išpildė savo svajonę – rugsėjo paskutinę dieną Paryžiaus mados savaitėje ji surengė savo pirmąjį madų šou. Buvusi „Spice Girls“ narė pristatė 2023 m. pavasario/vasaros kolekciją „Ready to wear“.
Victoria Beckham su šeima ir jos 2023 m. pavasario/vasaros kolekcija „Ready to wear“
Victoria Beckham su šeima ir jos 2023 m. pavasario/vasaros kolekcija „Ready to wear“ / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.

Victoria Beckham paskutinį rugsėjo penktadienį Paryžiuje surengė savo kolekcijos pristatymą. Šlovės akimirką jos palaikyti atvyko vyras Davidas Beckhamas ir keturi jų vaikai.

Pakviesta į šių metų avangardo milžinų Prancūzijos šventę, Victoria Beckham neslėpė džiaugsmo.

„Negaliu patikėti, kad tai pagaliau įvyko. Labai didžiuojuosi tuo, kur esu dabar. Ruošdamasi šiam pristatymui džiaugiausi kiekvienu žingsniu. Kai pagalvoji apie viską, ką mums teko išgyventi, rengti šou Paryžiuje kaip nepriklausomam prekės ženklui – tikrai didelis įvykis“, – užsienio žiniasklaidai po kolekcijos pristatymo sakė ji.

Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.
Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.

Akivaizdu, kad Paryžiuje ji pademonstravo visas žinias, sukauptas daugiau nei per 10 metų, rašo „People“.

„Man labai svarbu surengti kolekciją Paryžiuje. Tai buvo mano svajonė, todėl kolekcija tai ir atspindėjo“, – sakė V.Beckham.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Victoria Beckham su dukra Paryžiaus mados savaitėje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Victoria Beckham su dukra Paryžiaus mados savaitėje

Po sėkmingo debiuto V.Beckham savo instagrame pasidalijo visos šeimos nuotrauka, kurioje kartu su ja pozuoja jos vyras Davidas Beckhamas ir keturi jų vaikai – 11-metė dukra Harper, 17-metis sūnus Cruzas, 20-ties Romeo, 23-ejų Brooklynas su žmona Nicola Peltz Beckham.

„Aš jus visus taip myliu“, – po nuotrauka rašė dizainerė.

Penktadienio vakarą Paryžiuje 2023 m. pavasario–vasaros kolekciją pristačiusi Victoria Beckham sakė, kad tai yra moteriškumo puoselėjimo, vertybių įtvirtinimo ir mylimo amato šventė.

Individualiai pasiūti paltai ir švarkai, suknelės su šleifais, unikalios formos palaidinės su prie jų priderintais sijonais, laisvai krintančios kelnės, tobulai ant kūno glundančios suknelės bei kutai – būtent šiuos elementus V.Beckham pademonstravo savo naujausioje kolekcijoje.

Victorios Beckham kolekcija „Ready to wear“:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką