2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Victoria Beckham: „Džiaugiuosi, kad Davidas ne visada atrodo tobulas“

Po 11-os santuokos metų Victoria Beckham vis dar atsidavusi savo vyrui Davidui ir nesiliauja kalbėti apie jųdviejų meilę. Papuošusi naujo, vasario mėnesio, britų „Vogue“ viršelį, dizainerė pasidžiaugė, kad nuolat tarp stilingiausių ir patraukliausių pasaulio vyrų atsiduriantis D.Beckhamas yra ne visuomet tobulas.
Victoria Beckham
Victoria Beckham. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nors prieš keletą mėnesių V.Beckham sakė, kad D.Beckhamas „visą laiką atrodo natūraliai puikiai“, ji, regis, pakeitė savo nuomonę. 36-erių mados pasaulio pažiba ir buvusi dainininkė nutarė paatvirauti. „Kažkurį rytą pasisukau ir pažiūrėjau į Davidą vos jam atsikėlus. Pamaniau: „tikrai atrodai labai prastai“. Ačiū Dievui, nes tai vyras, kuris visuomet atrodo tobulas“, – šypsojosi moteris.

Tokios jos kalbos sutrikdė kai kuriuos žurnalistus, mat dar spalį žurnalui „Marie Claire“ V.Beckham pasakojo apie nepriekaištingą sutuoktinio išvaizdą. „Jis visuomet atrodo puikiai. Net rytais neatrodo prastai. Niekada. Davidas sėdi prie kompiuterio ir siunčia savo elektroninius laiškus... Toks raumeningas, be mažiausio lašinuko. Pamaniau sau, tau pasisekė, mergyt“, – prieš keletą mėnesių vyrą futbolininką gyrė dizainerė.

Beje, naujasis britiškojo „Vogue“ viršelis su V.Beckham jau šeštasis: ji yra pozavusi Rusijos, Indijos, Turkijos, Vokietijos žurnalams ir sykį britiškajam „Vogue“ 2008-aisiais. Dizainerė ne sykį yra užsiminusi, kad trokšta būti ant šio leidinio viršelio.

Naujame interviu V.Beckham užsimena ir apie tai, kad jau prarado viltį susilaukti mergaitės. Moteris paatvirauja ir apie išimtus krūtinės implantus.

Vasario mėnesio britiškojo „Vogue“ viršelį su V.Beckham pamatyti galite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką