Dabar populiaru
Publikuota 2022 11 10, 10:40

Vienu metu nuo N.Cannono vėl laukiasi dvi moterys: aktoriui gims 11-tas ir 12-tas vaikas

Praėjusią savaitę pasaulį apskriejo žinia – daugiavaikiui tėvui aktoriui Nickui Cannonui (41) jo mylimoji Alyssa Scott pagimdys 11 vaiką. Vis dėlto neilgai trukus paaiškėjo, kad N.Cannonui metai atneš kur kas daugiau – ir 12 vaiką, mat dar viena moteris Abby De La Rosa pranešė, kad jos kūdikio tėvas yra garsusis komikas.
Nickas Cannonas ir Abby De La Rosa
Nickas Cannonas, Alyssa Scott ir Abby De La Rosa / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Abby De La Rosa, kuri jau yra pusantrų metų N.Cannono dvynukų Ziono ir Zilliono mama, antradienio vakarą „Instagrame“ pasidalijo šmaikščiu paveikslėliu. Paveikslėlyje buvo parašyta: „Viena naktis su Svarstyklėmis gali virsti 3-4 metais. Būkite atsargūs“.

Pasidalijusi šiuo įrašu, Abby De La Rosa brūkštelėjo: „Velnias! Viena naktis labai greitai virto ketveriais metais ir trimis vaikais... Čia tikrai ne melas.“

Kaip skelbia „Page Six“, šiuo įrašu Abby patvirtino, kad jos trečiojo vaikelio tėvas yra N.Cannonas. Daugiavaikio komiko gimtadienis yra spalio 8 d., tad pagal Zodiako ženklą jis ir yra Svarstyklės.

„Instagram“ nuotr./Abby De La Rosa
„Instagram“ nuotr./Abby De La Rosa

Abby De La Rosa apie trečiąjį nėštumą pranešė dar birželį. Tiesa, tuomet neskubėjo patvirtinti, kad jos būsimo kūdikio tėvas yra N.Cannonas. Tąkart moteris tik teisino gerbėjams, nesuprantantiems jos poliamoriškų santykių su 42 metų televizijos laidų vedėju.

„Būti poliamoriškuose santykiuose nereiškia, kad turi žemą savivertę ar savigarbą, – rugsėjo mėnesį pasirodžiusioje tinklalaidėje „Lovers and Friends“ sakė 31 metų moteris. – Aš tampu hiperjautri, kai žmonės užsipuola mane ir kalba apie mano motinystę.“

Kiek anksčiau Abby savo socialiniuose tinkluose pasakojo, kad spalio 25-ąją pasaulį turėtų išvysti mergaitė. Tiesa, kol kas moteris apie gimusią atžalą pasauliui nepranešė, tad nežinoma, ar moteris jau sulaukė trečiojo kūdikio.

Pats N.Cannonas Abby pareiškimų apie 12-ąjį jo vaiką nekomentavo.

„Scanpix“/AP nuotr./Nickas Cannonas
„Scanpix“/AP nuotr./Nickas Cannonas

Žmonės.lt primena, kad praėjusią savaitę Nickas Cannonas ir Alyssa Scott pranešė, kad laukiasi antrojo bendro vaiko. Tai komikui - jau 11 atžala.

Modelis instagrame pasidalijo nuotraukomis, kuriose ji ir Cannonas yra vonioje, o A.Scott demonstruoja didėjantį pilvuką.

„Tai stebuklas ir palaima“, – prie vienos nuotraukos parašė A.Scott.

Instagram nuotr./Nickas Cannonas ir Alyssa Scott
Instagram nuotr./Nickas Cannonas ir Alyssa Scott

„Koks geras yra Dievas“, – parašė ji šalia nespalvoto vaizdo, kuriame N.Cannon bučiuoja savo nėščiosios pilvą.

Žinią apie nėštumą N.Cannonas ir A.Scott paskelbė praėjus beveik metams po poros 5 mėnesių sūnaus Zeno mirties 2021 m. Jis mirė dėl piktybinio smegenų auglio.

Dar dviejų atžalų laukiantis N.Cannonas jau yra 10 vaikų, įskaitant Zen, tėvas: Monroe ir Moroccan, gimę 2011 m., kuriuos jis dalijasi su buvusia žmona Mariah Carey; Golden Sagon, gimęs 2017 m. vasarį, Powerful Queen, gimęs 2020 m. gruodį, ir Rise Messiah, gimęs 2022 m. rugsėjį, su modeliu Brittany Bell; Onyx Ice Cole, taip pat gimęs 2022 m. rugsėjį su fotografe LaNisha Cole; Zion Mixolydian ir Zillion Heir, gimę 2021 m. birželį, su Abby De La Rosa; Legendary Love, gimęs 2022 m. birželį su modeliu Bre Tiesi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką