Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Žirinovskis pataria savo partiečiui Bilanui nebedalyvauti Eurovizijos dainų konkurse

Rusijos liberalų demokratų partijos (RLDP) lyderis Vladimiras Žirinovskis patarė savo partijos kolegai Dimai Bilanui nebedalyvauti Eurovizijos dainų konkurse ir „nešturmuoti jau užkariautų viršūnių“.
Dima Bilanas
Dima Bilanas / 15min.lt/Oksanos Školnajos nuotr.
Temos: 1 Eurovizija

„Dima, galbūt jau laikas leisti pasireikšti kitiems talentingiems atlikėjams, kurių kol kas nepažįsta plačioji visuomenė? Prisimink, kadaise ir tu buvai taip pat tik pradedantis, ir likimas dovanojo tau šansą“, – ketvirtadienį RLDP spaudos tarnyba citavo V.Žirinovskio žodžius dainininkui.

Anksčiau žiniasklaida, remdamasi dainininko prodiusere Jana Rudkovskaja „pranešė, kad D.Bilanas dar kartą nusprendė dalyvauti Eurovizijos dainų konkurse.

V.Žirinovskis pažymėjo, kad linki D.Bilanui sėkmės visuose jo sumanymuose kaip RLDP nariui ir Rusijos piliečiui“, pridurdamas, kad „galbūt jam būtų naudinga pagalvoti apie kitokį konkursą“.

„Žinome, kad tavo puikus balsas, kodėl tau nedalyvauti tarptautiniame Glinkos vardo vokalistų konkurse arba pačiam ko nors panašaus nesurengus, pavyzdžiui, gabiems vaikams? Kam šturmuoti užkariautas viršūnes“, – įtikinėjo RLDP lyderis.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Laiku kreipęsis dėl erekcijos ir prostatos sutrikimų vyras gali išvengti infarkto ar net vėžio?
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką