15min be reklamos
2014 08 19, 15:29

Žurnalo viršelyje Jessica Alba pademonstravo seksualų kūną

Nors vasara artėja į pabaigą, viena moteris galėtų bikinį vilkėti visus metus – bent jau tokios replikos pasigirdo filmo „Nuodėmių miestas 2“ aktorei Jessicai Albai papuošus rugsėjo mėnesio žurnalo „Maxim“ viršelį.
Jessica Alba
Jessica Alba / Žurnalo „Maxim“ viršelis
Temos: 1 Jessica Alba

Dvi dukras su vyru Cashu Warrenu auginanti 33-ejų Jessica Alba specialios fotosesijos metu ant uolų pozavo geidulingoms ir vasariškoms nuotraukoms. Net ir tikros pavyduolės sutiktų, kad vilkėdama vien šlapiais marškinėliais ir bikinio kelnaitėmis aktorė nuotraukose atrodo tiesiog pribloškiančiai.

Daugiau gražuolės Jessicos Albos nuotraukų iš „Maxim“ fotosesijos galite pamatyti ČIA.

Tiesa, ši fotosesija išskirtinė, mat buvo surengta artėjančios filmo „Nuodėmių miestas 2“ premjeros proga. Įprastai viena seksualiausių dešimtmečio ekrano žvaigždžių stengiasi be reikalo nekurstyti vyrų fantazijų – atsargiai vaidmenis besirenkanti moteris savo laiką skiria šeimai, o neseniai ėmėsi ir verslininkės karjeros. Jessica Alba tapo viena kompanijos „The Honest Company“ įkūrėjų. Ši bendrovė rūpinasi aplinkai nekenksmingų, ekologiškų prekių produkcija.

Filmo kūrėjų nuotr./Jessica Alba filme „Nuodėmių miestas 2“
Filmo kūrėjų nuotr./Jessica Alba filme „Nuodėmių miestas 2“

Žinoma, kol kas gundančios kino gražuolės statuso Jessicai Albai išsižadėti tikrai nepavyks – jau rugpjūčio 29 dieną į kino teatrus atkeliaujančiame filme „Nuodėmių miestas 2“ ji ne tik parodys nemažai nuogo kūno, bet ir vilios striptizu. Jessicos Albos, sugrįžtančios į didžiuosius ekranus striptizo šokėjos Nensės vaidmenyje, ištikimiausi gerbėjai laukė nei daug, nei mažai – net devynerius metus.

Kaip „Maxim“ teigė vienas filmo režisierių Frankas Milleris, per aštuonerius metus nuo pirmojo iki antrojo „Nuodėmių miesto“ filmavimo Jessica Alba transformavosi iki neregėtų aukštumų.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Jessica Alba su vyru Cashu Warrenu ir dukromis Honor bei Haven
AFP/„Scanpix“ nuotr./Jessica Alba su vyru Cashu Warrenu ir dukromis Honor bei Haven

„Šįkart ji buvo aštuoniskart geresnė nei pirmąkart, kai buvo nuostabi. Vargu ar esu matęs tokia grandiozinę talento evoliuciją. Ji tapo motina, tad ji natūraliai subrendo, tačiau kartu su tuo įgijo daugiau galios ir įtaigos“, – komplimentų aktorei negailėjo jis.

Gyvenimo meilės filme „Nuodėmių miestas 2“ palikta Nensė visiškai nepanaši į realybėje laimę spinduliuojančią Jessicą Albą, bet būtent šis skirtumas įrodo jaunos, tačiau kino grandų pagarbos nusipelniusios aktorės meistriškumą.

Žudikai, miesto padugnės, puolę angelai ir susitepę šventieji sugrįžta iš nuodėmingiausio miesto gatvių į Lietuvos kino teatrus nuo rugpjūčio 29 dienos.

VIDEO: Filmo „Nuodėmių miestas 2“ anonsas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką