Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota 2022 07 31, 21:07

Žvaigždės, garsėjančios geriausiu seksu: „Kai užsivelki apatinius, aš užsidegu“

Kalbėti apie intymų gyvenimą darosi vis labiau populiaru, ypač Holivude. Ten žvaigždės ne tik apie tai kalba, bet ir dalijasi pikantiškomis detalėmis apie laiką su mylimuoju lovoje.
Pink ir Carey Hart, Chrissy Teigen ir Johnas Legendas, Nicole Kidman ir Keithas Urbanas Tik prenumeratoriams
Pink ir Carey Hart, Chrissy Teigen ir Johnas Legendas, Nicole Kidman ir Keithas Urbanas / „Scanpix“ nuotr.

Įžymybės. Jos tokios pat kaip ir mes – gamina maistą, valgo ir mylisi. Tiesa, jos tai daro itin dažnai.

Kai kuriems atvirumas apie intymias asmeninio seksualinio gyvenimo detales vis dar gali būti laikomas tabu. Kita vertus, yra daugybė žmonių, kurie yra seksualiai pozityvūs, pasirengę ir norintys atskleisti slapčiausias detales.

Surinkome keletą įžymybių, kurios atvirai papasakojo apie tai, kur, kada, kaip ir kodėl mėgsta nusirengti su savo partneriais.

Willas Smithas ir Jada Pinkett Smith

Savo pokalbių laidoje „Red Table Talk“ Jada Pinkett Smith išgarsėjo pasisakydama įvairiomis temomis, įskaitant santuoką su aktoriumi Willu Smithu. Tačiau jos atvirumas nėra naujiena, nes dalytis daugiau nei dešimtmetį trunkančios santuokos intymiomis akimirkomis su gerbėjais ir plačiąja visuomene ji mėgsta nuolat.

Interviu „Shape“ Jada Pinkett Smith nupasakojo ypatingą jų seksualinio gyvenimo akimirką, kai dalyvavo „Oskarų“ apdovanojimų ceremonijoje.

„Willas pradėjo žiūrėti į mane taip, kad tiesiog ėjau iš proto, – sakė ji. – Mes ėmėme aistringai bučiuotis, o kitą akimirką, na, sakykime, praleidome raudonojo kilimo ceremoniją ir aš likau beveik be makiažo.“

„Scanpix“ nuotr./Willas Smithas ir Jada Pinkett Smith
„Scanpix“ nuotr./Willas Smithas ir Jada Pinkett Smith

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką