Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota 2022 11 09, 19:58

Žvaigždės, išbandžiusios nemonogaminius santykius: kai keli partneriai – ne neištikimybė

Išgirdus rimtų santykių sąvoką, daugelis pagalvoja apie dviejų vienas kitą mylinčių žmonių porą. Tačiau tokie santykiai gali būti ir atviri, kai abu partneriai, nors ir įsipareigoję vienas kitam, leidžia intymiai suartėti su kitais asmenimis, o tai nelaikoma neištikimybe, nes daroma su mylimojo žinia. Egzistuoja ir dar viena santykių rūšis – poliamorija. Ją praktikuojantys teigia, kad galima mylėti kelis žmones vienu metu ir yra rimtai įsipareigoję ne vienam, o net dviem ar trims partneriams.
Žvaigždės, išbandžiusios nemonogaminius santykius Tik prenumeratoriams
Žvaigždės, išbandžiusios nemonogaminius santykius / „Scanpix“, Vida Press nuotr.

Nemonogaminius santykius taip pat praktikavo ar ir dabar tebepraktikuoja ne viena garsenybė. Šie žinomi žmonės atvirai papasakojo apie savo patirtis. Kodėl jiems vieno partnerio kartais per mažai ir kokie tokių santykių privalumai?

10. Bella Thorne

Aktorė, modelis ir dainininkė Bella Thorne vienu metu buvo užmezgusi romaną ir su reperiu Mod Sun, ir su „YouTube“ žvaigžde, nuomonės formuotoja Tana Mongeau.

Tai 2018 m. spalį moteris patvirtino leidiniui „Los Angeles Times“, o po kelių mėnesių, 2019 m. vasarį, apie šiuos santykius plačiau papasakojo žurnalui „Gay Times“.

„Scanpix“ nuotr./Mod Sun, Bella Thorne
„Scanpix“ nuotr./Mod Sun, Bella Thorne

„Nemanau, kad kas nors iš tikrųjų supras, kokie ryšiai mane sieja su Mod ar Tana. Taip, mes ir patys pasijuokdavome, kad tai poliamorija, bet iš tikrųjų neklijuojame tokių etikečių. Tiesiog tai yra tai, kas yra“, – svarstė B.Thorne.

Vida Press nuotr./Bella Thorne, Tana Mongeau
Vida Press nuotr./Bella Thorne, Tana Mongeau

Galiausiai Bella su Mod Sun ir Tana Mongeau išsiskyrė, tačiau ir po to moteris nepakeitė savo požiūrio į poliamoriją. 2019 m. lapkritį duodama interviu žurnalui „Cosmopolitan“ pramogų pasaulio žvaigždė paaiškino, kodėl ją žavi tokie santykiai:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką