15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
2022 11 24, 21:06

Žvaigždės, išbandžiusios seksą trise: vienoms poroms padėjo, kitas privedė prie skyrybų

Ne visos įžymybės slepia savo asmeninį gyvenimą po devyniais užraktais. Tiesa sakant, kai kurios dalijasi itin atviromis detalėmis net tada, kai kalbama apie jų seksualinį gyvenimą. Ir nebūtinai apie santykius tarp dviejų žmonių – norėdamos paįvairinti kasdienybę, daugybė žvaigždžių yra praktikavusios seksą trise ir be užuolankų apie tai prabilo. Kam ši patirtis patiko, o kas jos nebekartotų?
Žvaigždės, išbandžiusios seksą trise Tik prenumeratoriams
Žvaigždės, išbandžiusios seksą trise / „Scanpix“ nuotr.

13. Russellas Brandas

Dabar žinomas aktorius Russellas Brandas gyvena laimingą šeimyninį gyvenimą su žmona Laura Gallacher, tačiau dar 2010 m. interviu žurnalui „Rolling Stone“ jis prisipažino, kad yra išbandęs seksą trise, kuriame dalyvavo jo draugas ir viena mergina.

„Kartą mes su bičiuliu išgyvenome tokį etapą, nežinau kodėl, dėl aplinkybių ar kažko, kai kelis kartus permiegojome su ta pačia mergina“, – atviravo žvaigždė.

„Scanpix“ nuotr./Russellas Brandas
„Scanpix“ nuotr./Russellas Brandas

Tiesa, R.Brandui ši patirtis suteikė ne tik gerų emocijų – ypač nesmagus buvo vienas sykis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką