15min be reklamos
Publikuota 2017 01 04, 08:31

„Žvaigždžių karų“ legenda Carrie Fisher ir jos motina Debbie Reynolds bus palaidotos kartu

JAV aktorė Debbie Reynolds ir jos dukra, kino sagos „Žvaigždžių karai“ („Star Wars“) ikona Carrie Fisher bus palaidotos kartu tarp daugelio kitų Holivudo aukso amžiaus žvaigždžių, antradienį pranešė šalies žiniasklaida.
Debbie Reynolds ir Carrie Fisher
Debbie Reynolds ir Carrie Fisher / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kaip nurodo televizija „ABC News“, ketvirtadienį įvyks privati atsisveikinimo ceremonija – joje dalyvaus tik šeimos nariai ir artimi draugai.

Debbie Reynolds sūnus Toddas Fisheris praeitą penktadienį sakė ABC laidai „20/20“ planuojantis dalyvauti bendrose laidotuvėse kapinėse „Forest Lawn Memorial“ Holivudo kalvose kartu su Carrie Fisher dukra Billie Lourd, savo dukterėčia.

Žurnalas „The Hollywood Reporter“ citavo vieną šeimai artimą šaltinį, patvirtinusį, kad taip pat įvyks atminimo ceremonija Beverli Hilse, kur Debbie Reynolds ir Carie Fisher gyveno viena kitos kaimynystėje.

„Nesu tikras, kaip jie ją (ceremoniją) vadina – laidotuvėmis ar šermenimis, bet tai įvyks ketvirtadienį namuose, – nurodė šaltinis. – Bus būtent taip, kaip jos abi norėjo – būti kartu.“

Manoma, kad šeima taip pat svarsto galimybę surengti viešą atminimo renginį, bet kol kas jokie planai nebuvo paskelbti.

„Forest Lawn“ kapinėse palaidota daug kitų garsenybių, tarp jų Bette Davis, vaidinusi Debbie Reynolds sukurto personažo motiną 1956 metų filme „A Catered Affair“, taip pat Debbie Reynolds buvęs artimas draugas pianistas, dainininkas ir aktorius Liberace. Jose taip pat atgulė nebyliojo kino žvaigždė Busteris Keatonas, „Oskaro“ laureatas Rodas Steigeris ir televizijos serialo „Kung Fu“ bei Quentino Tarantino filmo „Nužudyti Bilą“ („Kill Bill“) žvaigždė Davidas Carradine'as.

Debbie Reynolds, užkariavusi amerikiečių širdis savo šokiais miuzikle „Dainuojantys lietuje“ („Singin' In The Rain“), mirė praeitą trečiadienį, kitą dieną po savo dukros Carrie Fisher mirties.

„Scanpix“ nuotr./Carrie Frances Fisher 1957 metais su tėvais Eddie Fisheris ir Debbie Reynolds
„Scanpix“ nuotr./Carrie Frances Fisher 1957 metais su tėvais Eddie Fisheriu ir Debbie Reynolds

84 metų motiną ištiko insultas jos namuose Beverli Hilse, kai ji rūpinosi po anksčiau patirto infarkto mirusios Carrie Fisher laidotuvių reikalais.

„Ji mirė ne dėl sudaužytos širdies. Ji tiesiog išėjo, kad būtų su Carrie“, – Toddas Fisheris sakė „20/20“.

60-metė Carrie Fisher, tapusi pasauline žvaigžde dėl sukilėlių kovotojos princesės Lėjos vaidmens originalioje „Žvaigždžių karų“ trilogijoje, mirė Los Andžele, praėjus keturioms dienoms po infarkto, patirto skrendant transatlantiniu reisu.

Per dvi dienas netekusi savo motinos ir senelės 24 metų Billie Lourd pirmadienį pasidalino jausmais su savo sekėjais socialiniame tinkle „Instagram“. Ji sakė, kad daugybės žmonių maldos ir malonūs žodžiai suteikė jai stiprybės „tokiu metu, kada, kaip maniau, stiprybės negali būti“.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Carrie Fisher su motina Debbie Reynolds ir dukra Billie Lourd (2015 m.)
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Carrie Fisher su motina Debbie Reynolds ir dukra Billie Lourd (2015 m.)
BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką