2015 11 26

Domantas Sabonis nežibėjo, o Gonzagos universitetas patyrė pirmą nesėkmę

Lietuvos nacionalinės rinktinės puolėjas Domantas Sabonis nebuvo ryški figūra ketvirtadienį Bahamose vykusiose NCAA „Battle 4 Atlantis“ turnyro pusfinalio rungtynėse, o lietuvio „Gonzaga Bulldogs“ po atkaklios kovos 61:62 (32:35, 29:27) nusileido „Texas A&M Aggies“.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Domantas Sabonis

Mačą ant suolo pradėjęs D.Sabonis iki pertraukos buvo pataikęs vienintelį mestą metimą ir pelnęs 2 taškus bei atkovojęs 2 kamuolius.

Antrajame kėlinyje lietuvis prametė du metimus ir dvikovą baigė su tais pačiais dviem taškais, keturiais atkovotais kamuoliais, bloku, dviem klaidomis ir penkiomis pražangomis.

Likus minutei iki mačo pabaigos rezultatas dar buvo lygus, tačiau Danuelis House'as pataikė baudos metimą ir išvedė Teksaso komandą į priekį, o Gonzagos ekipos bandymai persverti rezultatą buvo nesėkmingi.

Gonzagos universitetui tai buvo pirmasis pralaimėjimas šį sezoną per ketverias sužaistas rungtynes.

Teksaso komanda iki susitikimo su Gonzagos ekipa buvo laimėjusi visus penkis mačus.

Beje, tiek „Bulldogs“, tiek „Aggies“ priklauso geriausių visos Amerikos studentų krepšinio komandų 25-ukui. Gonzagos krepšininkai yra 10 vietoje, Teksaso – 25-oje.

„Battle 4 Atlantis“ pasiekti rezultatai turės didžiulę įtaką „Kovo beprotybės“ komandų išrikiavimo prie starto linijos schemoje. Viena kita pergalė gali nulemti gerokai palankesnius burtus atkrintamosiose varžybose.

Šį mačą, kaip ir ankstesnes D.Sabonio rungtynes, stebėjo jo šeimos nariai. Pirmosiose Bahamose vykstančio turnyro rungtynėse Domanto Sabonio universitetas 80:64 (44:27, 36:37) sudraskė „Washington Huskies“.

„Bulldogs“: Kyle‘as Wiltjeris 18 taškų (3/5 dvit., 4/8 trit., 7 atk. kam.), Joshas Perkinsas 15, Przemekas Karnowskis 10, Kyle‘as Dranginis 7 (5 rez. perd.).

„Aggies“: Danuelis House‘as 19 (4/5 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud.), Tonny Trocha-Morelosas 14 (4/4 trit.), Alexas Caruso 8 (5 rez. perd.).

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas