2010 12 08

Moterų Eurolyga: „VIČI-Aistės“ įveikė „Halcon Avenida“ ir nutraukė nesėkmių seriją (nuotraukos)

Kauno „VIČI-Aisčių“ krepšininkės skambiai nutraukė penkių iš eilės nesėkmių seriją moterų Eurolygoje. Trečiadienį Manto Šerniaus auklėtinės Kauno sporto halėje 80:77 ant menčių parvertė C grupės lyderę Salamankos „Halcon Avenida“ (Ispanija) komandą.
Rungtynių akimirkos
Grumtynės dėl kamuolio. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Temos: 1 Moteris

Lietuvės galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą (20:8). Šeimininkės ir toliau diktavo savo sąlygas varžybose – trečiajame kėlinyje pirmavo rekordine 15 taškų (48:33).

Tačiau „Halcon Avenida“ dar nebuvo linkusi kelti baltos vėliavos. Laimėjusios trijų minučių atkarpą rezultatu 13:0 viešnios trečiojo kėlinio pabaigoje priartėjo vos iki 2 taškų (53:51).

Užvirė kova taškas į tašką. Likus žaisti 14 sekundžių rezultatas buvo lygus, o kamuolys „VIČI-Aisčių“ rankose. Deja, C.Pilypaitis mestas dvitaškis tikslo nepasiekė ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Visgi per papildomas 5 minutes pasiaukojamai žaidusios lietuvės įrodė savo pranašumą – 8077.

„VIČI-Aistės“: Vita Kuktienė 17, Aušra Bimbaitė 15, Marina Solopova 14, Courtney Pilypaitis 14 (1/7 dvitaškių, 6 kld.), Rima Valentienė 11.

„Halcon Avenida“: Alba Torrens 21, Sancho Lyttle 15, Belinda Snell 10.

Pirmosiose poros rungtynėse Salamankoje pranašesnės buvo „Halcon Avenida“ krepšininkės – 75:55.

„VIČI-Aisčių“ ekipai ši pergalė buvo tik antroji per septynis žaistus mačus. C grupės viršūnėje išlikusios „Halcon Avenida“ komandos situacija priešinga – 5 pergalės ir 2 pralaimėjimai.

Kitas rungtynes „VIČI-Aistės“ moterų Eurolygoje žais po savaitės, gruodžio 15 dieną, namuose su Gintarės Petronytės atstovaujama „Galatasaray MP“ (Turkija) ekipa.