„VIČI-Aistės“ dar turi šansų kovoti dėl vietos „TOP-16“ varžybose

Rungtynių akimirkos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Rungtynių akimirkos
0

Antrą pergalę moterų krepšinio Eurolygos turnyre iškovojusi „VIČI-Aisčių“ komanda dar turi galimybių kovoti dėl vietos antrame varžybų etape. Tiesa, iš paskutinės grupės turnyro lentelės vietos kaunietės nepakilo, tačiau vilčių yra.

Pralaimėjimą trečiadienį patyrė ir penktą vietą C grupėje užimanti „Tarbes Gespe Bigorre“ komanda. Prancūzijos klubas išvykoje 58:78 nusileido Prahos ZVVZ USK komandai. Prancūzės dabar turi 3 pergales ir 4 pralaimėjimus.

Trečią pergalę turnyre šventė Stambulo „Galatasaray“ ekipa. Turkijos komanda, kurioje žaidžia ir Gintarė Petronytė, namuose po dramatiškos kovos 85:83 įveikė antrą vietą grupėje užimančią Maskvos srities „Spartak“ komandą.

Pergalę šeimininkėms lėmė papildomos 5 minutės – po keturių kėlinių rezultatas buvo lygus. Aukštaūgė iš Lietuvos šį kartą rungtyniavo tik 12 minučių, per kurias pelnė 4 taškus ir atkovojo 5 kamuolius. „Galatasaray“ dabar turi 3 pergales ir 4 nesėkmes.

Po savaitės „VIČI-Aistės“ žais būtent su „Galatasaray“ ekipa.