2015 08 03

Europos čempionato bronzos link – fantastiškas Martyno Echodo skrydis

Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinė sekmadienio vakarą iškovojo Europos čempionato bronzą. Sauliaus Štombergo auklėtiniai nustelbė bendraamžius iš Bosnijos ir Hercegovinos ne tik efektyviu (74:49), bet ir efektingu žaidimu. Bent trys epizodai pateko į gražiausių Europos čempionato finalų epizodų penketuką.

Penktoji vieta atiteko atletiškajam vidurio puolėjui Martynui Echodui. 206 cm ūgio kaunietis viena ranka sugrūdo į krepšį ore pakabintą komandos draugo kamuolį.

M.Echodui atiteko ir ketvirtoji vieta, kai po dar vieno puikaus Aisčio Pilausko perdavimo aukštaūgis sudrebino bosnių lanką.

Trečioji vieta atiteko bendram lietuvių išpuoliui žaibiškoje atakoje.

Lietuvos aštuoniolikmečiai Europos jaunimo turnyruose medalius iškovojo po trejų metų pertraukos.

Europos čempionato prizininkais tapo: Tadas Sedekerskis, Laurynas Beliauskas, Jokūbas Švambaris, Arnoldas Kulboka, Aistis Pilauskas, Mykolas Dieninis, Arnas Beručka, Gvidas Galinauskas, Laurynas Birutis, Martynas Varnas, Martynas Echodas ir Gytis Masiulis.