Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.

T.Sedekerskio sezonas baigtas: „Baskonia“ – už atkrintamųjų borto

Tado Sedekerskio sezonas baigėsi. Vitorijos „Baskonia“ (18-16) išvykoje 100:106 (26:28, 21:28, 29:20, 24:30) nusileido Madrido „Real“ (28-6) ekipai ir liko už atkrintamųjų borto.
Tadas Sedekerskis
Tadas Sedekerskis / „Scanpix“ nuotr.

Likus trims minutėms komandas skyrė tik trys taškai, „Baskonia“ atsilikinėjo 89:92, tačiau tuomet „Real“ atkarpą laimėjo 10:2.

Svečių gretose išsiskyrė Codi Milleris-McIntyre'as pelnęs 23 taškus ir atlikęs 12 rezultatyvių perdavimų. Mattas Costello surinko 19 taškų, Vanja Marinkovičius – 17.

T.Sedekerskis Madride žaidė 31 minutę ir pelnė 11 taškų (2/5 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.). Taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Real“ ekipai Džananas Musa pelnė 19, Vincentas Poirier – 18 taškų.

Turnyrinėje lentelėje „Baskonia“ finišuoja devinta.

Aštuntą vietą užėmė ir paskutinį bilietą į atkrintamąsias pagriebė Manresos BAXI, kuriai atstovauja Martinas Gebenas.

BAXI paskutinio turi rungtynes taip pat pralaimėjo: 80:84 (13:20, 30:25, 17:18, 20:21) išvykoje nusileido Tenerifės „Lenovo“ ekipai.

M.Gebenas buvo antras pagal rezultatyvumą komandoje, pelnė 12 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.

Atkrintamųjų poros ACB lygoje:

• Malagos „Unicaja“ (1) – Manresos BAXI (8)
  • Madrido „Real" (2) – Las Palmo „Gran Canaria“ (7)
  • „Barcelona“ (3) – Tenerifės „Lenovo" (6)
  • „Valencia Basket“ (4) – Mursijos UCAM (5)
Standings provided by Sofascore

Leiskite sau pasijusti geriau
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Energetikos ekspertas: elektros sistema be smegenų – tarsi primityvus organizmas, nesiorientuojantis aplinkoje
Užsisakykite
15min naujienlaiškius